Hakkımızda

Teknoloji Elçileri her türlü teknolojik alana el atmayı hedefleyerek bu alanlardaki sorunların çözümünü bulmaya çalışan ve kullanıcıları bilinçlendirmeyi hedefleyen bir projedir.

Tamamen ücretsiz içerikler hazırlayan Teknoloji Elçileri, kullanıcılar için yarar sunmayacak hiçbir bilginin paylaşımını yapmaz. Teknoloji Elçileri‘nin asıl amacı internetin ve teknolojik cihazların kullanılması konusunda kimsenin sorun yaşamaması ve rahat bir şekilde teknolojiyi günlük hayatlarının bir parçası haline getirebilmesidir.

Bugün bile teknolojinin günlük hayatımıza yeteri kadarıyla dahil olmadığını ve dahil olan kısmının da eksikleriyle beraber zamanda sürüklendiğini görüyoruz. Bizler günlük hayatta karşılaştığımız sorunların çözümleriyle ilgili içerikler hazırlayarak internette sorunun çözümüne dair bir kaynak arayan kullanıcıların aradığı içeriği sunan internet sitesi olmayı hedefliyoruz. Gelmiş olduğumuz teknoloji çağının imkanlarından yararlanan Teknoloji Elçileri tüm içeriklerini sadece internet üzerinden sunmakla beraber Türkçe’nin düzgün kullanımına özen göstermektedir.

Herhangi bir şirket veya kuruma bağlı olmayan Teknoloji Elçileri kimi zaman yeni teknoloji haberlerini yayınlasa da asıl konsepti güncel haberlerin sunulduğu bir internet sitesi olmak değildir. Sunulan içerikler sadece bilgilendirme amaçlı hazırlanmış olup sorumluluk kabul edilmemektedir.

Teknoloji Elçileri tarafından hazırlanan içerikler kaynak gösterilmesi şartıyla başka internet sitelerinde yayınlanabilir.