İnstagram Gönderilmiş Takip İsteklerini Listeme

İnstagram‘da bulunup da pek bilinmeyen bir özellik de diğer kullanıcılara göndermiş olduğunuz takip isteklerinin listelenebilir olduğudur. Bu sayede daha önce takip etmek için istek göndermiş olduğunuz ancak bu isteği henüz kabul etmeyen ya da bekleten kullanıcıların listesine ulaşabilirsiniz. Gelen takip isteğini kabul veya reddetmeden bekletmek genel olarak hoş karşılanmayan bir davranıştır.

İnstagram Bekleyen Takip İsteklerini Görme

İnstagram Bekleyen Takip İsteklerini Görme

Yollamış olduğunuz istekleri hangi hesapların beklettiğini görmek için alttaki bağlantıya tıklayarak hesabınıza giriş yapabilirsiniz. Ayrıca İnstagram uygulaması üzerinden de bu sayfaya ulaşmak mümkündür.

https://www.instagram.com/accounts/access_tool/current_follow_requests

İnstagram Gönderilmiş Takip İsteklerini Listeme Linki

Telefondan Gönderilmiş İstekleri Listeleme Rehberi (Resimli Anlatım)

Güncelleme: Artık gönderdiğiniz takip isteğinizi bekleten kullanıcıların listesine uygulama üzerinden ulaşabiliyorsunuz. Nasıl yapılacağını videomuzdan görebilir ya da yazının devamını okuyabilirsiniz.

Diğer İnstagram kullanıcılarına göndermiş olduğunuz ve hala beklemede olan takip isteklerini görmek için İnstagram uygulamasında bulunan ayarlar sekmesine gelip güvenlik > hesap verileri > mevcut takip istekleri seçeneğini bulmanız gerekmektedir.

Telefondan Gönderilmiş İstekleri Listeleme Rehberi (Resimli Anlatım)

Bu sayfaya tıklamanızın ardından direkt olarak takip isteği göndermiş olduğunuz kullanıcıların listesine ulaşabilirsiniz.

 

Gönderilen Takip İsteği Neden Bekletilir

Gönderilen Takip İsteği Neden Bekletilir

Kullanıcıların gelen takip isteklerini kabul etmemesinin onlarca nedeni olabilmesine karşın bunlardan bazıları; sizin onu takip etmenizi istemiyor olabilmesi, biriken istekleri ara ara kontrol etmesi, henüz görmemiş olması ya da takip isteği sayısının çok olmasından hoşlanıyor olması bile olabilir. İnternet kullanıcılarının yaptığı işlerin sebebini kestirmek her zaman mümkün olmayabiliyor. Bu yüzden eğer böyle bir durum yaşıyorsanız üzerinde pek düşünmemeniz sizin için daha iyi olacaktır.

İnstagram’ın Bilinmeyen İlginç Özellikleri

Tıpkı bunun gibi birkaç ilginç özellik daha öğrenmek isterseniz aşağıdaki videomuza göz atmanızı tavsiye ederiz.

Bir Cevap Yazın