Yakındaki Wifi Şifrelerini Çözmeyi Sağlayan Uygulama

Belki imkansız gibi görülebilir ama günümüzde her ne kadar güvenli internet ağı sistemleri oluşturulsa bile kullanıcıların birbirleriyle paylaştığı bilgilerin önüne geçmek mümkün değil. İnternette karşılaştığımız bu uygulama kullanıcılar tarafından Wifi ağlarının haritada işaretlenmesine ve şifrelerinin paylaşılmasına olanak sağlıyor.

Wifi Şifresi Kırma İşlemi Nasıl Yapılıyor

Aslında buna tam olarak şifre kırma ya da hack işlemi diyemeyiz çünkü hiçbir teknik işlem gerektirmiyor. Uygulama kullanıcıların yazdığı modem şifrelerini size sunarak rootsuz çalışıyor. Bunun yanı sıra kötüye kullanımın önüne geçmek için bağlı olunmayan wifi ağının şifresinin uygulamaya eklenmesine izin verilmiyor.

wifi şifre kırma nasıl yapılır

Uygulamaya ait bir ekran görüntüsüne baktığımız zaman eklenmiş olan Wifi ağlarının ne kadar uzaklıkta olduğu ve nerede olduğunu görebiliyoruz. Bir ağın ev interneti mi yoksa kurum, işletme gibi bir yere mi ait olduğu da uygulama tarafından belirtilmekte.

wifi ağı şifresi çözme hilesi hack

Örnek bir Wifi ağına göz attığımızda ağın şifresinin kullanıcı tarafından 22 Ocak 2016’da paylaşıldığını ve yine o kullanıcı tarafından en son bu yıl 27 Haziran’da bağlanıldığı görüntülenebilmekte. Ağın şifresinin doğru olup olmadığını öğrenmenin tek yolu maalesef ki gidip test etmektir. Uygulamayı indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Wifi Şifresi Kırmak Mümkün mü?

Bu konuda derin bir inceleme yaptığımız yazımıza aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Wifi Şifresi Kırmak Mümkün Mü?

 

Bir Cevap Yazın