İnstagram Profil Fotoğrafını Büyük Görme – 2019

Merhaba, uzun süredir kullanıcıların İnstagram profil fotoğrafını büyük görmek için onlarca yöntem ve sayfa geliştirildi ve İnstagram bunları engelleyip durdu. Ancak bugün bizim hazırladığımız eklenti sayesinde İnstagram profil fotoğrafını büyütmek hiç olmadığı kadar kolay hale geliyor. Yöntemimiz değiştiği için yeni yazı yayınladık ve linkleri o sayfaya yönlendirdik.

İnstagram Profil Fotoğrafını Büyük Görme

Bir kullanıcının profiline geldiğiniz zaman profil fotoğrafını büyütmek uygulama ile mümkün değil. Ancak nasıl yapıldığını bu yazımızda anlatacağız. Örnek olarak Tolga Çevik‘in sayfasını ziyaret edeceğiz.

Yeni yönteme göre artık link ile uğraşmayıp sadece kişinin kullanıcı adını kopyalıyoruz. Kullanıcı adını İnstagram Profil Fotoğrafı Görüntüleyici sayfasına girmemiz gerekiyor. Ardından görüntülenmesi için göster tuşuna basıyoruz ve yüklenme sayfası geliyor.

Resme tıklayarak yeni yazıya ulaşabilirsiniz.

Bunu yaptıktan sonra sayfanın açılmasını bekliyoruz. Karşınıza ilgili instagram profil fotoğrafı yüksek kaliteli halde gelecektir. Üzerine basılı tutarak indirebilir veya normal sayfa gibi yakınlaştırarak inceleyebilirsiniz.

Uygulama sayfası için tıklayınız.

Bu sayede başarılı olarak diğer kullanıcıların yüksek çözünürlüklü profil fotoğraflarına ulaşabiliriz. Ayrıca videolu olarak da işlemin yapılışını gösterdik.