İnstagram Profil Fotoğrafı Büyütme

İnstagram günümüzde en çok kullanılan sosyal medya ağı olmasına rağmen hala mobil uygulamasında bulunmayan bazı özellikler bulunmaktadır. Bunların başında da instagram profil fotoğrafı büyütme gelir. Çünkü İnstagram bu özelliğin uygulama içerisinde bulunmasını istememektedir ancak geliştirilen bazı eklentiler sayesinde kullanıcı adı girerek bu işlemi yapmak oldukça basittir. Sistemin çalışma şekli şudur; siz profil fotoğrafını büyük görmek istediğiniz kullanıcının adını girersiniz ve sistem karşınıza anında büyük fotoğrafını getirir. Üstelik bu fotoğraf en kaliteli ve net boyutta olmaktadır. Altta bulunan arama kısmına kullanıcı adı yazarak istediğiniz kullanıcının profil fotoğrafını büyütebilirsiniz.

Ancak maalesef ki bazı geliştirilen araçlar zamanla güncelliğini yitirebilmekte ve çalışmaz hale gelebilmektedir. instagram pp büyütme için kullandığımız bu araçların bir sabah aniden çalışmaz hale gelmesi ister istemez bizi dumura uğratmakta ve alışkanlıklarımızı bozmaktadır. Bu yüzden bu yazı haber verildiği an tekrar güncellenerek sizleri en güncel profil fotoğrafı büyütme aracına yönlendirecektir. Kullandığınız aracın çalışmıyor olmasının ne kadar sinir bozucu olduğunu en az sizler kadar biz de biliyoruz.

İnstagram pp Büyük Görme Sistemi

İnstagram pp Büyük Görme Sistemi

Paylaşılan daha doğrusu profil fotoğrafı olarak yüklenen fotoğrafın büyütülmesi bazen kullanıcının kim olduğunu tanımak için bazen de fotoğrafın ayrıntılarını görebilmek için büyük öneme sahip olmaktadır. Bu durumda da geliştirilen instagram profil fotoğrafı büyütme aracının kullanılması büyük öneme sahip olmaktadır. Çünkü bahsettiğimiz sorunların hepsini ortadan kaldırabilecek kadar iyi bir araçtır.

Bu işlem için bizlerin size tavsiye edeceği site yukarıda bulunan profil fotoğrafı büyütme aracı servisidir. Bu araç tamamen bağımsız bir ekip tarafından geliştirilmiş olup hatasız bir şekilde çalışmaktadır. Hemen tıklayarak servise ulaşabilirsiniz.

Yarattığı Avantajları Listeleyelim

İnstagram Profil Fotoğrafı büyütme aracı sayesinde diğer kişilerin pp’lerini en net şekilde görebilirsiniz. Bu size neler katar;

 • Kişiyi net görebilir böylece tanıyıp tanımadığınızı anlayabilirsiniz.
 • Paylaşmadığı bir fotoğrafına daha sahip olabilirsiniz.
 • Hesabı gizli bile olsa içeriklerine erişmiş olursunuz.
 • Her saat kullanabilirsiniz ve robot doğrulamasıyla uğraşmazsınız.

İnstagram Profil Fotoğrafı Büyütme Uygulaması

İnstagram Profil Fotoğrafı Büyütme Uygulaması

Her ne kadar site kullanarak bu işlemi gerçekleştirmek aşırı pratik olsa da bazı kullanıcılar telefonlarında bu işlem için hazırlanmış bir uygulama bulunmasını isteyebiliyorlar. Bu durumda da hazırlanmış olan android uygulaması işinizi görecektir. Bunun yanı sıra web sitesinin kısayolunu ana ekranınıza ekleyebilirsiniz.

İnternet Sitesini Uygulamaya Dönüştürme

Girmiş olduğunuz instagram profil fotoğrafı büyütme sayfasında kullanıcıların resimlerine bakmak için kullandığınız paneli ana ekranınıza ekleyebilirsiniz. Bunun için kısayol ekleme özelliğini kullanmalısınız. Bir daha uygulamayı açmak için asla internette arama yapmanız gerekmeyecektir.

İnstagram Profil Fotoğrafı Büyütme Programsız

İnstagram Profil Fotoğrafı Büyütme Programsız

Uygulamanın yanı sıra programsız bir şekilde profil büyütme sistemini kullanmak da mümkündür. Bunun için yapmanız gereken büyütmek istediğiniz kişinin adını sisteme işlemektir. Siteye girin ve kullanıcı adını ilgili bölüme yazın. Ardından sorgula deyin ve işlem tamamlanacaktır.

Bu işlemleri tamamlayıp videomuzu izledikten sonra kişilerin profil fotoğrafını büyütme konusunda önünüzde engel kalmayacaktır. Sistemin her saat çalışmakta olduğunu da ekibimiz garanti etmektedir. Bunun yanı sıra bu aracın geliştirilmesinde emeği geçen arkadaşlarımıza da teşekkür ederiz.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bu profil fotoğrafı büyütme uygulaması fotoğrafları hd olarak kaydedebilir ve hiçbir zaman şifre ya da giriş sayfasına yönlendirilmenizi gerektirmez. Eğer internette bu hizmet için şifrenizi isteyen sitelerle karşılaşırsanız kesinlikle uzak durun yoksa hesabınız kendi kendine fotoğraflar beğenmeye başlayacaktır.

Profil resmi büyütme hizmetinin yanı sıra hikayelere gizlice bakma ve gizli hesaplara bakma gibi vaatleri bulunan internet siteleri de bulunmaktadır. Bazı yöntemler gerçekten mümkün olsalar da bunlar için şifrenizi girmeniz gerekmemektedir. Sizden bunu isteyen sitelerin amacı profil fotoğrafını büyük göstermek değil hesabınızı çalmaktır. Dolandırıcılık kurbanı olmanızı istemeyeceğimiz için bu uyarıyı yapmayı kendimize görev biliyoruz.

Gizli Hesapların Profil Fotoğrafları Büyütülebilir mi

Gizli Hesapların Profil Fotoğrafları Büyütülebilir mi

Evet hesabın gizli veya herkese açık olması, onu takip edip etmemeniz instagram profil fotoğrafı büyütme sisteminin çalışmasını engelleyecek bir şey değildir. Bu sebeple çok rahat bir şekilde sadece kullanıcı adını bile bildiğiniz kişilerin profil fotoğraflarını net bir şekilde görüntüleyebilir zoom yaparak her ayrıntısına kadar inceleyebilirsiniz. Bu sistem pek çok kişinin yararına çalışmakla birlikte gizli profiller hakkında bir fikir edinmeyi sağlamaktadır. Karşıdaki kişiyi takip etmiyorsanız bile onun bir fotoğrafını görmeniz kim olduğunu anlamanız için bir imkan sağlayabilir.

Hizmet Ücretli mi?

Hayır değildir sadece siteye giriş yapıp resmini görmek istediğiniz kişinin bilgilerini işlemenizin ardından kullanıcının profil fotoğrafını büyütme işlemi yapabilmeniz mümkündür. Bu sebeple gönlünüz rahat bir şekilde her zaman uygulamamızı kullanabilir ve sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bir Diğer Önemli Yöntem: Gizli Profilin Paylaşımları

İnternette bu konuda çok fazla paylaşım yapılmasından ötürü sizleri bilgilendirme ihtiyacı duyduk eğer karşınızdaki kişinin sizi fark etmemesini ancak onun paylaşımlarını görmek istiyorsanız uygulayabileceğiniz harika birkaç yöntem bulunmaktadır. Bunlar tıpkı İnstagram profil fotoğrafı büyütme yönteminde olduğu gibi zararsız ve denemeye değer yöntemlerdir. Ancak maalesef ki garanti yöntemler değildir.

İnstagram Gizli Profile Bakma (Hesabın İçini Görmek)

İnstagram’ın son yıllarda popülerleşmesinin ardından gördüğünüz gibi tonla entrika yöntemi geliştirildi ve karşılığında bazen yönetim tarafından bazen de kullanıcılar tarafından çözümler bulundu. Örnek vermek gerekirse uygulama ilk çıktığında gizli hesapların içini görmeyi sağlayan bir yöntem gerçekten vardı ancak tabi ki gizliliğe önem veren İnstagram bu yöntemi engelleyecek şekilde bir güncelleme yayınladı ve önüne geçti. Çünkü gizli hesaplar kullanıcılara paylaşımlarını sadece belirli kişilerin görmesine imkan tanıyan bir seçenektir. Geçtiğimiz yıllarda gelen işletme profili özelliğiyse gizli hesap kullanılmasını engellemektedir.

Nasıl Kullanılır

Yukarıda anlatmış olduğumuz gibi kullanıcı bilgilerini inceleyen aracımız kullanıcıların instagram profil fotoğraflarını büyük görmek için yeterli desteği sağlamaktadır. Konuyla ilgili herhangi bir sorun yaşar ya da bir noktada takılırsanız sitemizde bulunan iletişim formundan bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. Mesajlarınıza en kısa sürede cevap vermeye çalışmaktayız.

İletişime Nasıl Geçilir

Bizlerle iletişime geçmek isterseniz tek yapmanız gereken masaüstü sitemizde sayfanın altında bulunan iletişim bağlantısına tıklamak. Mobil sitede ise tarayıcıyı masaüstü sürümüne alıp sayfanın en altında bulunan form linkine ulaşmak. Ayrıca bu bildiriminiz ister instagram profil fotoğrafı büyük görme hakkında olabilir ister Facebook, Twitter gibi başka bir alanda. Hatta beğeni alma taktikleri konusunda bile bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yönetim ekibimiz sorununuza en kısa sürede cevap bulup sizlere geri dönüş yapacaktır.

Hesabınıza Yüklediğiniz Fotoğrafı Gizleme

Hesabınıza Yüklediğiniz Fotoğrafı Gizleme
Yüklediğiniz fotoğrafı belki de diğer sosyal ağlarda bile görebilirsiniz.

Sistemin yararlarının yanı sıra diğer kullanıcıların da sizin profil fotoğrafınızı büyütebileceğini unutmamalısınız. Bu sebeple profilinize yüklediğiniz fotoğrafların asla büyütülemeyeceği düşüncesine kapılmamalısınız. Her şeyin çözümü olduğu gibi bu sorunun da çözümü bulunmakta olup instagram profil fotoğrafı büyütme işlemi sizin üzerinizde de uygulanabilir. Kimsenin görmesini istemeyeceğiniz ayrıntılar bulunduran fotoğrafları zaten kimse göremez diye düşünerek profilinize eklememenizi tavsiye ederiz.

Ne Zaman Kullanılmamalı

Belki ilginç gelebilir ancak bazı durumlarda bu uygulamayı kullanmamanız gerekebilir. Bu durumlar kullanıcının profil fotoğrafı olmadığı zamanlar ya da kullanıcı adı hatalı olduğu zamanlardır. Çünkü bunu yapmanız sadece sistemi yoracak ve aşırı yüklenme profil fotoğrafı büyütmeye çalışan kullanıcıların taleplerine geç cevap verilmesine sebep olacaktir. Zaten internetin hiçbir bölümünde gereksiz sorgular yapmanız doğru değildir. Her ne kadar günümüzdeki teknolojik sistemler bundan etkilenmeyecek kadar gelişmiş olsa da profil fotoğrafı büyütme sistemi için yayıncılar büyük bir işlemci gücü kullanmamış olabilir. Bu yüzden bu aracın sayfası diğer sayfalara göre daha hassas olabilir.

İnstagram Profil Fotoğrafı Büyütülen Kullanıcılara Bildirim Gider mi

İnstagram Profil Fotoğrafı Büyütülen Kullanıcılara Bildirim Gider mi

İnstagram hiçbir zaman yaptığınız işlemlerin bilgilerini karşı tarafa iletmemektedir. Bunu bildiğiniz için gönlünüz rahat bir şekilde kullanıcıların profil fotoğraflarını büyüterek açabilirsiniz. Bunu yapmak size hem zaman kazandırır hem de o fotoğrafa hd bir şekilde sahip olmanızı sağlar. İsterseniz resmin üzerine basılı tutarak görseli cihazıma kaydet butonunu bulabilir ve fotoğrafı daha sonrası için telefonunuza kaydedebilirsiniz. Aynısı bilgisayar için de mümkündür. Tamamen ücretsiz bu sistemi kullanarak açmış olduğunuz fotoğrafa sağ tıklayarak resmi indir butonuna ulaşabilirsiniz.

Fotoğrafların karşı tarafa bildirim gitmiyor olması demek aynı şekilde indirdiğiniz zaman da herhangi bir bildirim alamayacakları anlamına gelmektedir. Ayrıca çok isterseniz normal fotoğraflarını bile ss alarak kaydedebilirsiniz. Herhangi bir beğenme ya da yorum yapma gibi bir durumunuz yoksa o kişi profiline girdiğinizi bile fark etmeyecektir. Bunu bilerek gönlünüz rahat bir şekilde profili turlayabilirsiniz.

Bir zamanlar İnstagram bildirim gönderme konusunda da böyle bir güncelleme yapmaya çalışmış ancak gelen tepkiler üzerine vazgeçmiştir. Her ne kadar instagram profil fotoğrafı büyütme konusunda da bir kesim itiraz ediyor olsa da büyük bir diğer kesim de bu sistemin devam etmesini istemektedir. Bu arada kalan İnstagram sistemi direkt olarak engellemese de dolaylı yollardan erişime izin vermektedir. Şuan olduğu gibi.

İnstagram Bunu Nasıl Engelledi

Eğer engel sisteminin nasıl olduğunu merak ediyorsanız şuan bulunduğunuz sayfaya neden geldiğinizi sorgulayabilirsiniz. İnstagram bu özelliği direkt uygulamasına ekleseydi böyle bir şeye uğraşmamız hiç gerekmezdi. Bugüne kadar Whatsapp Profil Fotoğrafı gibi bir konu aklınıza geldi mi? Gelmiş olmasına imkan yok çünkü tıkladığınız an büyütüldüğü için rahatlıkla görüntülenebilmekte ve sorun yaratmamaktadır. Ancak İnstagram’da bir kısım kullanıcı bu yöntemi bilmediği için gizli ayrıntılara sahip fotoğraflar da yükleyebilmektedir.

Profil Fotoğraflarını En Çok Kim Büyütür

Bazı İnstagram kullanıcıları bu işlemi alışkanlık haline getirip karşısına çıkan herkesin profil fotoğrafını büyütme işlemini deneyebilmektedir. Bu sebeple siz siz olun bu işlemi hobi haline getirerek zamanınızı boşa harcamayın. Çünkü bazı fotoğrafların büyük hali de gerçekten küçüğünden farksızdır. Sistem en çok gizli hesapların profillerini büyütmek için kullanılmaktadır. Bunda gizli hesapların çok olmasının yanı sıra erişilebilir tek özelliklerinin bu olması da önemli rol oynamaktadır.

Ayrıca bu sayfadan tüm sosyal medya ağlarına ait profil fotoğrafları görüntülenebilmektedir. Eğer sayfada hata alırsanız fotoğrafın üzerine basılı tutup resmi yeni sekmede aç yapın. Fotoğraf görüntülenecektir.

Eskiden Sistem Nasıl Çalışıyordu

instagram pp büyütme

Kullanıcıların profillerine tarayıcı üzerinden giriş yaparak paylaşmış oldukları profil fotoğrafını büyütmek için resimlerine basılı tutmanız gerekiyordu. Ardından kullanıcının fotoğrafının açılmış olduğu linkte küçük bir düzenleme yaparak fotoğrafın net haline ulaşabiliyordunuz. Bu sistem yaklaşık olarak iki sene kadar çalıştıktan sonra bir gece aniden yürürlükten kaldırıldı. instagram profil fotoğrafı büyütme konusunda ortada kalan kullanıcılar internette yeni yöntemler aradılar. Sistemin epey değişmesi üzerine kullanıcıları uğraştırmamak için profil fotoğrafı büyütme araçları geliştirildi. Bu araçlar amaca giden yolu epey kolaylaştırdı ve zamandan inanılmaz derecede bir tasarruf sağladı.

Sistemin Son Hali

Bugün kullanmış olduğumuz bu aracın geliştirilmesinde onlarca kişi çalışmış olup bu son noktasına taşımışlardır. Kimi zamanlar bu sistem de değişse sonucunda hala çalışan yöntemler bulunmaktadır. instagram profil fotoğrafı büyütme için yapılması gereken en önemli şey her zaman kullanıcı adını doğru girmek olmuştur. Zaten gerisi bir şekilde işlenilmekte ve çözüm sağlanmaktadır. Sevdiğiniz kişilerin fotoğraflarına bakmak hoşunuza gidiyorsa bu sistem tam size göre.

Hem sistem değiştiği zaman var olan araçlar da boşa çıkmakta ya da çıkmasa bile artık fotoğrafları net görüntüleyememektedir. Bu durumda da işe yaramayan araçlar internetin milyonlarca eski sayfaları arasında kaybolup gitmeye mahkum kalmaktadır. Ta ki birileri onları fark edip güncelleyene kadar. Bizler geliştirmiş olduğumuz aracın güncelliği konusunda elimizden geleni yapmakta kararlıyız.

2019 Araçları Güncelliğini Yitirir mi?

instagram profil fotoğrafı büyütme

Güncellenen sistemler ne olursa olsun bir gün yapılan güncelleme sonrası aktifliğini yitirecek ve instagram profil fotoğrafı büyütme konusunda ne kadar başarılı olsalar da kimsenin ziyaret etmediği dolu sayfalar olarak kalacaklardır. Hayatın her anında olduğu gibi burada da bazı şeyler geride kalmakta ve değerini zamanla yitirmektedir. Maalesef ki bu durumda yapılabilecek herhangi bir şey bulunmamaktadır. Gidenlerin yerine yeni güncel sayfalar Google’ın sıralamalarında daha üste çıkarak eskilerini silecektir. Bu sayede sizler de aradığınızda yeni araçlara kolayca ulaşabilirsiniz. Üstte de belirttiğimiz gibi profil fotoğrafı büyütme başta olmak üzere her konuda bizimle mail yoluyla iletişime geçebilirsiniz. Yazımıza göz attığınız için teşekkür ederiz.

6 thoughts on “İnstagram Profil Fotoğrafı Büyütme

 • 26 Ağustos 2019 tarihinde, saat 01:02
  Permalink

  uygulama çalışmıyor hocam bilginize

  Yanıtla
 • 14 Eylül 2019 tarihinde, saat 21:15
  Permalink

  hiçbir yerde bu kadar bilgi yoktu

  Yanıtla
 • 8 Ekim 2019 tarihinde, saat 09:17
  Permalink

  Çok teşekkürler , günlerdir bunu arıyordum buldum sonunda.. 💞

  Yanıtla
 • 21 Ekim 2019 tarihinde, saat 23:04
  Permalink

  tek çalışan yöntemi burada buldum çok güzel bir site

  Yanıtla
 • 29 Ekim 2019 tarihinde, saat 14:04
  Permalink

  biraz fazla uzun olmamış mı 😀

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın