İnstagram’da Hikayelere Gizlice Bakmak

Sosyal ağlarda gizlenmek belki de en son düşünülecek şeydir. Çünkü kullandığınız hesap bir şekilde ardınızda iz bırakabilir. Bu da çoğu zaman istenmeyen bir durumdur. Özellikle İnstagram‘da hikayeler geldiğinden beri gerek hikayeleri görüntüleyenlerin sıralaması olsun, gerek yanlışlıkla atılan beğeniler olsun sizin kimlerle ilgilendiğinizi ele verebilmektedir. Bu kadar şeyin üzerine İnstagram’da hikayelere gizlice bakabilmenin mümkün olduğunu söylememiz elbette sizi şaşırtacaktır ancak böyle bir şey mümkün.

İnstagram Hikayelere Gizlice Bakmak

Instagram hikayelerine gizlice bakmak istiyorsanız size bahsedeceğimiz site oldukça işinize yarayacaktır. Telefonunuza herhangi bir uygulama yüklemeden tamamen tarayıcı üzerinden herkese açık Instagram hesaplarının hikayelerini gizlice izleyebilirsiniz. Bunun için öncelikle storieswatch.com adresine giriş yapın ve karşınıza gelen arama kutusuna hikayesine gizlice bakmak istediğiniz kişinin kullanıcı adını yazın ve hikayelerini izlemeye başlayın. İzlediğiniz kişilerin hikaye izleyenler listesinde görünmez olun.

Bu işlemi bilgisayardan bir eklenti kullanarak da yapabilirsiniz. Chrome web mağazasında bulunan Chrome IG Story isimli uzantı bunu yapabilmenize imkan vermekte. Ayrıca kullanıcıların hikayelerini indirebilmeniz de mümkün. Uygulamayı indirdikten sonra İnstagram‘a tarayıcı üzerinden giriş yapın ve sağ üstten eklentiyi aktif edin. Akışınızdaki kullanıcıların hikayeleri karşınıza eklenti tarafından sunulacaktır.

instagram hikayesine gizlice bakmak ios android

İnterneti Kapatıp Hikayeye Bakmak Görünmeyi Engeller mi?

İnternetinizi kapattığınızda eğer hikaye önbelleğinize kaydedilmişse o hikayeyi görebilirsiniz ancak siz internetinizi açtığınızda bu bilgi İnstagram‘a yollanacaktır. Bu durumda görünmemek için yapabileceğiniz birkaç şey bulunmaktadır.Biri hikayeye bakıp engellemek, biri 24 saat boyunca internete bağlanmamak diğeri ise İnstagram için interneti kapatmak ya da İnstagram’ı silmek.

İnstagram Hikaye Gizleyenleri Görme

Hikayelere gizlice bakabilirsiniz ancak başkasının size yaptığı kısıtlamaları görmeniz maalesef ki mümkün değildir. Maalesef ki bunun teknik olarak hiçbir yolu yoktur. Ancak deneysel olarak bunu anlayabilirsiniz. Birinin İnstagram hikayelerini gizlediğini düşünüyorsanız o kişiyi takip eden başka birisinden şüphelendiğiniz kişi hikaye attığı zaman size haber vermesini isteyin. Haber verdiği zaman hikayelerini göremiyorsanız hikayelerini size gizlemiştir.

Başkasının İnstagram Hikayelerini İndirme

instagram hikaye gizleyenleri görme

Başka birisi tarafından yayınlanmış olan İnstagram hikayelerini indirmek için illa ki bilgisayara ihtiyacınız yok. Hem Android hem iOS cihazlarınızdan başkasının İnstagram hikayesini telefonunuza indirebilirsiniz. Bunun için storieswatch isimli internet sitesini ziyaret edip karşınıza çıkan bölüme hikayesini indirmek istediğiniz kişinin kullanıcı adını yazmanız yeterlidir. Ancak burada İnstagram’da Hikayelere Gizlice Bakma uygulamasında olduğu gibi herkesin hikayesini indiremezsiniz. Çünkü hikayesini indirmek istediğiniz kullanıcının hesabı kilitli olmamalıdır.

instagram başkasının hikayesini indirme 2018

İlginizi çekebilir

İnstagram‘ı telefondan kullandığınız zaman işinize yarayabilecek bir bilgi olan İnstagram Bildirim Gitmeden ss Alma isimli yazımızın da ilginizi çekebileceğini düşünüyoruz. Konuyla ilgili tüm ayrıntıları alabileceğiniz bir videomuz da bulunmakta.

Bir Cevap Yazın