Öğrenci Kulüpleri İçin Sosyal Medya Sponsorluğu

Öğrenci Kulüpleri İçin Sosyal Medya Sponsorluğu

Ülkemizde üniversitelerde bulunan öğrenci kulüpleri ve bu kulüplere üye olan onlarca kişi yıl içinde pek çok etkinlik ve proje için çalışıyor ve bu projeler için büyük emek sarf ediyorlar. Bu etkinlikler için yapılan çalışmalar arasında da dijital medya çalışmaları ve etkinliklerin duyurulması gibi alanlar büyük önem arz ediyor. Biz de Teknoloji Elçileri olarak üniversite kulüplerinin yapmış olduğu etkinlik ve tanıtımlara sosyal medya üzerinden destek veriyoruz. Medya desteği kapsamında sizlerin de üniversitenizin ya da kulübünüz sitesinde Teknoloji Elçileri’ne medya sponsoru olarak link vermeniz gerekmektedir.

Medya Potansiyelimiz Ne Kadar?

Kulüplerin ve öğrencilerin en sık kullandığı platform olan Instagram üzerinde 2/11/2020 itibariyle 14.300 takipçimiz bulunmaktadır. Sayfamıza ait erişim ve büyüme istatistiklerini aşağıda görebilirsiniz. Şu an için büyüme hızımız aylık 2.250 takipçi olup aylık içerik gösterim sayımız 10.000.000’un üstündedir. Sayfamıza gitmek içinse buraya tıklayabilirsiniz.

Teknoloji Elçileri Üniversite Kulüpleri Sosyal Medya Sponsorluğu
6 Kasım tarihine ait sayfa istatistikleri (Güncelleme: 6 Mart 2021 itibariyle takipçi sayımız 21B’dir.)

Hangi Alandaki Kulüpler Başvurabilir?

Eğer yaptığınız etkinlik şu alanlardan birine giriyorsa

  • Teknoloji
  • Bilim
  • Mühendislik
  • Girişimcilik
  • Finansal Teknoloji (FinTech)

ya da yakın bir alana hitap ettiğini düşünüyorsanız aşağıdaki formdan bize başvurabilirsiniz.

Başvuru Formu

6 Mart 2021 itibariyle ortalama 10 gün içinde formlara dönüş yapılmaktadır. Bu tarihte işbirliği yaptığımız kulüp sayısı 21’e ulaşmıştır.