Instagram Başkasının Hikayesini Telefona İndirme

İnstagram‘a uzun bir zaman önce gelen hikayeler özelliği kullanıcıların 24 saat sonra silinen fotoğraf ve videolar paylaşmasına olanak tanıyor. Ancak maalesef ki bu hikayeler normal fotoğraf ve videolar kadar kolayca indirilemiyor. Bu yüzden başkasının instagram hikayesini telefona indirme konusunda bize yardımcı olan farklı bir araç kullanıyoruz.

Başka birinin Instagram hikayesi nasıl kaydedilir?

Öncelikle bu işlem herhangi bir uygulamaya ihtiyaç duymaz ancak maalesef ki hikayesini indirmek istediğimiz kullanıcının hesabının gizli olmaması gerekmektedir. Hikayesini indirmek istediğiniz kişinin kullanıcı adını kopyalayıp bu adresteki arama çubuğuna yapıştırdığınızda paylaşmış olduğu içerikler listelenecektir.

instagram başkasının hikayesini indirme 2018

Paylaşımların önizlemesi bu şekilde listelenecek olup indir butonları karşınıza sunulacaktır.

instagram hikayeleri nasıl indirilir

Burada olduğu gibi istediğiniz hikayenin ya da story videosunu indirmek için alttaki indir butonuna basabilirsiniz.

İnstagram Videoları Nasıl İndirilir

Storylerin dışında normal videoları indirmek için Snaptube isimli uygulamayı kullanabilirsiniz. Nasıl kullanılacağını öğrenmek için aşağıdaki videomuzu izleyebilirsiniz.

İnstagram’da başkasının videolarını indirmek için snaptube indirilmiş cihazınızda videoyu normal instagram uygulamasından açarak sağ üstteki paylaş butonuna basın. Açılan pencerede paylaşım uygulamaları arasından Snaptube’u seçerek videoyu indirme sayfasına yönlendirilebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın