İnstagram Gizli Profile Bakma (Hesabın İçini Görmek)

Günümüzde gizliliğin ön plana çıkmasından ötürü pek çok kullanıcı İnstagram hesaplarını gizli olarak kullanmaktadır. Bu durumda onları takip etmeyen kullanıcıların gizli İnstagram profillerinin paylaşımlarını görememesine yol açıyor. Bu durumdan rahatsız olan kullanıcılar İnstagram gizli profile bakma yöntemleri diye sorgulamalar yapabiliyorlar. Bu konu her ne kadar yılan hikayesine dönmüş olsa da şimdiye kadar var olmuş olan ve şuan kullanılabilecek yöntemleri listeleyeceğiz.

İnstagram’da Gizli Profili Olan Birinin Fotoğraflarını Görme

İnstagram'da Gizli Profili Olan Birinin Fotoğraflarını Görme

İnstagram ilk çıktığı zamanlarda bu işlemi birkaç kodla yapabiliyorduk ve kesin olarak işe yarıyordu. Tabi sistem geliştikçe İnstagram tarafından istenmeyen bu sorunun önüne geçildi. Ardından İnstagram’ın kopyası siteler kullanıcıların gizli profillerini takip edip fotoğraflarını listelemeye başladı. Ancak İnstagram’ın fake hesaplar için getirdiği sıkı hesap doğrulama uygulamaları bu yöntemin de etkisini yitirmesine neden oldu.

Şuan Gizli Hesapların Fotoğraflarını Görebiliyor Muyuz?

Şuan Gizli Hesapların Fotoğraflarını Görebiliyor Muyuz?

Bu konuda pek çok internet sitesi size vaatler sunar ancak İnstagram Gzili Profillerin Fotoğraflarına bakma konusunda çok hassas davranmakta olup ortaya çıkan yöntemleri hemen keşfederek ortadan kaldırmaktadır. Zaten bu vaadi sunan siteler de genelde ücretli olduklarını söylerler. İşe yarama ihtimalleri oldukça düşüktür. Genel olarak amaçladıkları insanların hassasiyetlerinden para kazanmaktır.

Riskli olsa da bu işi bir zincirleme mantığında yapan uygulamalarla karşılaşmak mümkündür. Bizler bunu başaran bir uygulama bulduk ve videolu olarak test ettik. Pek çok hesapta işe yaramasa da instagram Gizli Hesabın içini görme konusunda önemli bir adım olduğu söylenebilir.

Eğer İnstagram hesabı gizli olan birinin fotoğraflarını görmek istiyorsanız yapabileceğiniz en iyi şey sahte bir hesap açarak ona takip istedi göndermektir.

Kapanmayan ve Etkili Bir Fake Hesap Nasıl Oluşturulur?

Açmış olduğunuz fake hesabın hiç dikkat çekmeyecek kadar doğal olması gerekmektedir. Bu yüzden başka insanların fotoğraflarıyla sahte hesaplar açmaktansa komedi ya da haber paylaşımı yapıyormuş gibi görünen dikkat çekiyorum kaygısı yaratmayacak hesaplar açmanız açtığınız fake hesabın attığı takip etme isteğinin onaylanma ihtimalini arttıracaktır. Hatta belki de gizlice takip etmek istediğiniz kişi sizi geri takip bile edebilir.

Kapanmayan ve Etkili Bir Fake Hesap Nasıl Oluşturulur

Buna örnek olarak Teknoloji Elçileri’nin İnstagram hesabını gösterebiliriz. Teknoloji Elçileri yüzlerce kişiyi takip ediyor olsa ve yüzlercesi de geri takip etmiş olsaydı bu hesabın birilerinin fotoğraflarını görme amacıyla hareket ettiğini kimse düşünmezdi bile. Çünkü kendi halinde paylaşımlar yapan ve takipçi toplayarak sitesine ziyaret almaya çalışan bir hesap gibi görenecekti.

Ayrıca açtığınız fake hesabın sahte olduğunun İnstagram tarafından anlaşılıp otomatik olarak kapatılmaması için alttaki videoyu izleyerek yapılan işlemleri de dikkatli bir şekilde gözlemlemelisiniz.

İnstagram Hesabımı Nasıl Gizlerim

Eğer siz de bu kullanıcılar gibi paylaştığınız fotoğrafların başkaları tarafından görünmesini istemiyorsanız hesabınızı gizlemeyi tercih edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken ayarlara girip hesap gizliliği bölümünü bulmanız gerekmektedir. Burada hesabımı gizli yap seçeneği bulunmaktadır. İnstagram gizli profile bakma özelliğinden etkilenmemek için hesabınızı gizledikten sonra daha önce sizi takip eden kullanıcıların hala profilinizi görebilecek olduğunu unutmayın.

Gizlenmiş bir İnstagram hesabının paylaşımlarını görme

Eğer hesap gizleme özelliğini göremiyorsanız şu yazıya göz atmanızı tavsiye ederiz.

https://teknoelci.com/instagram-hesap-gizleme-yok-sorunu-cozumu-2018/

Bir Cevap Yazın