Postegro’dan Hesap Kaldırma ve Hesabınızı Gizleme

Instagram‘da kullanıcıların hesapları gizli olsa bile hesaplarını herkese açık hale getiren Postegro, bu özelliğiyle bazı kullanıcıları rahatsız ediyor. Siz de hesabınızın gerçek anlamda gizli kalmasını istiyorsanız Postegro’dan hesap kaldırma işlemlerini uygulamanız gerekmektedir. Her ne kadar uygulama Google Play’den kaldırılmış olsa da bazı yöntemlerle hala indirilebilir durumda. Meraklısı için uygulamanın nasıl çalıştığını anlattığımız videomuza da buradan ulaşabilirsiniz.

Postegro’dan Hesabınızı Nasıl Gizlersiniz?

Hesabınızı Postegro’dan kaldırmak için izlemeniz gereken yol aslında kısa ve kolaydır. Öncelikle lili-app.com/unlist adresine girin. Karşınıza gelecek sayfayı aşağıdaki gibi doldurup gönderin. Mesajınızı İngilizce olarak yazmanız karşı tarafın anlaması için önemli bir ayrıntıdır.

Postegro'dan Hesabınızı Nasıl Gizlersiniz?

Anında olmasa da Postegro talebinizi işleme alacak ve zamanla hesabınızı uygulama üzerinden kaldıracaktır.

Postegro Gizli Hesapları Nasıl Görebiliyor?

Postegro Gizli Hesapları Nasıl Görebiliyor?

Postegro uygulaması, çalışmak için sizden hesabınızla giriş yapmanızı ister. Bu sayede sizin takip ettiğiniz tüm hesaplara ulaşabilir ve bir havuz oluşturur. Böylece giriş yapan herkesin takip ettiği hesaplara erişerek Postegro her gün erişim sağlayabildiği hesap sayısını artırmaktadır. Postegro benzeri uygulamalarda ise bu sistemi geliştirmek için en az 30-50 takipçili hesaplarla giriş yapmanız istenerek fake hesapların uygulamaya girmesi önlenmeye çalışılmaktadır.

Postegro Güvenli Şekilde Nasıl Kullanılır?

Postegro’yu hesabınızı riske atmadan kullanmak istiyorsanız Instagram tarafından kapatılmayacak bir Fake hesap nasıl açılır rehberine ihtiyacınız olabilir.

5 thoughts on “Postegro’dan Hesap Kaldırma ve Hesabınızı Gizleme

 • 12 Kasım 2020 tarihinde, saat 16:57
  Permalink

  Hesabımızı kaldırınca gizleneceği kesin mi?

  Yanıtla
 • 15 Kasım 2020 tarihinde, saat 04:16
  Permalink

  Merhaba,
  Ben bir aylık abonelik satın aldım. Ancak şuanda aboneliğimi iptal ettiremiyorum ve bir hafta sonra yenilenme tarihinde tekrar kartımdan para çekilecek. Aboneliği iptal ettirme hakkında hiçbir yerde bir bilgi yok.
  Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
  Teşekkürler.

  Yanıtla
  • 15 Kasım 2020 tarihinde, saat 13:34
   Permalink

   Merhaba, aboneliği nereden yaptığınızı bilmiyorum ancak abonelik iptalinin en kolay yolu yaptığınız yerden iptal etmektir eğer bu mümkün değilse bankanızla iletişime geçin. İlgili ödemenin tekrarına izin verilmemesi için talimat verin. Bunu yapamayacaklarını söylerse kart numaranızı değiştirmek istediğinizi söyleyin. Şu an tüm bankalar bunu ücretsiz olarak yapıyorlar.

   Yanıtla
 • 21 Kasım 2020 tarihinde, saat 13:00
  Permalink

  Merhaba
  Ben kendi hesabımı kurtardım diyelim. Takip ettiğim kişilerin kullanıcı adını atsam onları kaldırırlar mı?
  Çok sıkıntılı bir durum aslında. İnstangram bunu engelleyemiyor mu? Bence saçma.

  Yanıtla
  • 21 Kasım 2020 tarihinde, saat 23:58
   Permalink

   Tabi ki yazdığınız kişileri de kaldırabilirler ama kesin kalkacak diye bir şey yok. Bir de Instagram kullanıcıların yetkisiyle paylaşıldığı için bunu engelleyemez. Kullanıcıların uygulamalarla takip ettikleri kişilerin verilerinin paylaşılmasını engellemeli bu da pek çok faydalı uygulamayı da olumsuz etkileyecek bir durum. Uygulamaya verilen yetki kısmını kaldırabilir ama sürekli tekrar tekrar geri gelebilir. Bu durumlarda işler çok karmaşık bir hal alıyor. İstedikten sonra engelleyememesi için bir engel yok ama uygulama Google Play’den kaldırıldıktan sonra kullanımı yüksek ihtimalle düşmüş oluyor zaten.

   Yanıtla

Bir Cevap Yazın