Postegro’dan Hesap Kaldırma ve Hesabınızı Gizleme

Instagram‘da kullanıcıların hesapları gizli olsa bile hesaplarını herkese açık hale getiren Postegro, bu özelliğiyle bazı kullanıcıları rahatsız ediyor. Siz de hesabınızın gerçek anlamda gizli kalmasını istiyorsanız Postegro’dan hesap kaldırma işlemlerini uygulamanız gerekmektedir. Her ne kadar uygulama Google Play’den kaldırılmış olsa da bazı yöntemlerle hala indirilebilir durumda. Meraklısı için uygulamanın nasıl çalıştığını anlattığımız videomuza da buradan ulaşabilirsiniz.

Postegro’dan Hesabınızı Nasıl Gizlersiniz?

Hesabınızı Postegro’dan kaldırmak için izlemeniz gereken yol aslında kısa ve kolaydır. Öncelikle lili-app.com/unlist adresine girin. Karşınıza gelecek sayfayı aşağıdaki gibi doldurup gönderin. Mesajınızı İngilizce olarak yazmanız karşı tarafın anlaması için önemli bir ayrıntıdır.

Postegro'dan Hesabınızı Nasıl Gizlersiniz?

Anında olmasa da Postegro talebinizi işleme alacak ve zamanla hesabınızı uygulama üzerinden kaldıracaktır.

Postegro Gizli Hesapları Nasıl Görebiliyor?

Postegro Gizli Hesapları Nasıl Görebiliyor?

Postegro uygulaması, çalışmak için sizden hesabınızla giriş yapmanızı ister. Bu sayede sizin takip ettiğiniz tüm hesaplara ulaşabilir ve bir havuz oluşturur. Böylece giriş yapan herkesin takip ettiği hesaplara erişerek Postegro her gün erişim sağlayabildiği hesap sayısını artırmaktadır. Postegro benzeri uygulamalarda ise bu sistemi geliştirmek için en az 30-50 takipçili hesaplarla giriş yapmanız istenerek fake hesapların uygulamaya girmesi önlenmeye çalışılmaktadır.

Postegro Güvenli Şekilde Nasıl Kullanılır?

Postegro’yu hesabınızı riske atmadan kullanmak istiyorsanız Instagram tarafından kapatılmayacak bir Fake hesap nasıl açılır rehberine ihtiyacınız olabilir.

Bir Cevap Yazın