Apple Music’ten Öğrencilere Özel 6 Aylık Ücretsiz Üyelik Fırsatı

Müzik sektöründeki en önemli isimlerin başında gelen Apple Music, 30 Nisan tarihine kadar Apple Music hizmetini ilk kez denemek isteyen öğrenciler 6 aylık bir deneme süresini elde etmiş oluyorlar. Son zamanlarda Spotify’ın yapmış olduğu zamdan sonra Apple Music’in bu fırsatı kaçınılmaz olarak duruyor. Apple Music’in bu kararı almasındaki en önemli sebep, öğrenciliğin artık evden devam ettiği bugünlerde ücretsiz deneme süresi uzatıldı. Yeni kullanıcılar kazanacağını düşünen Apple Music sonrasında da gelen taleplere göre ücreti konusunda bir uygunluk yapacağı konuşuluyor.

6 Aylık Kaçırılmaz Fırsat

6 Aylık Kaçırılmaz Fırsat

Şu an Apple Music abonesi olmayan ve bir şans vermek isteyen öğrenciler için 30 Nisan 2021 tarihine kadar yeni bir kampanya başlatıldı. Bu tarihten önce hizmete üye olan öğrenciler 6 aylık deneme fırsatına sahip olacak. Normalde 3 aylık olan periyot böylece 6 aya uzamış oluyor. Özellikle uzaktan eğitim döneminde artık öğrenciler daha fazla elektronik cihazlarla vakit geçirdiği için 6 aylık deneme süresi ilgi çekici olabilir.

Deneme Süresinden Sonra İndirimli Tarife

Deneme Süresinden Sonra İndirimli Tarife

Altı ay deneme süresinin sonunda Apple Music’in öğrenciler için sağlamış olduğu paketten faydalanabileceksiniz. Normalde 13.99TL olan pakete hiçbir özellikten mahrum kalmadan 6.99TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak için Apple hesabınızı kullanarak platforma giriş yapmalısınız. Ardından Öğrenci deneme paketini seçip öğrenci olduğunuzu Sheer ID aracılığıyla doğrulamalısınız. Bu aşamada okulunuzu seçip okulunuzun sistemine giriş yapmanız gerekebilir. Apple Music uygulaması Android ve masaüstü üzerinde de kullanılabiliyor. Eğer bir iOS cihaza sahip değilseniz bu servisten mahrum kalmayacaksınız.

Bir Cevap Yazın