Başkasına Ait Whatsapp Mesajlarını Okumak

Whatsapp hakkında en merak edilen konulardan birisi belki başkasına ait mesajları okuma konusudur. Bu olay her ne kadar etik olmasa da imkansız değildir. Tabi başkası derken sizden çok uzakta olan birilerinden de bahsetmiyoruz. Yakın çevrenizde bulunan insanların Whatsapp‘ını kendinize bağlayabilirsiniz. Üstelik hem Android hem iPhone kullanıcıları için geçerlidir.

whatsapp mesaj okuma hilesi kodsuz

Whatsapp Başkasının Mesajlarını Okuma

Öncelikle başkasına ait Whatsapp mesajlarını okumak için o kişinin telefonunu bir kereliğine de olsa ele geçirmelisiniz. Öncelikle kendi telefonunuzda web.whatsapp.com adresine girip “masaüstü sürümü görüntüle” seçeneğini (her tarayıcıda bulunmaz) aktif etmelisiniz.

whatsapp başkasının mesajlarını okuma kodsuz

Karşınıza Whatsapp kodu ekranı geldikten sonra diğer telefondan Whatsapp‘a girip Whatsapp Web sayfasına girmelisiniz.

whatsapptan başkalarının gizlice mesajlarını okuma

Son olarak açılan kamera bölümüne diğer telefondaki kod sayfasını okutmalısınız. Ardından o telefondaki tüm mesajlar sizin ekranınızda görünecektir.

whatsapp hilesi kodsuz mesaj okuma 2018

Sonuç olarak telefonunuzdan web.whatsapp adresine giriş yaptığınızda diğer telefona ait olan mesajlar karşınıza gelecektir ancak ona mesaj geldiğinde size bildirim gelmeyecektir. Kendiniz mesajlara girip kontrol etmelisiniz.

mesajları okuma kodsuz

Ayrıca anlatımı hızlı bulanlar için aşama aşama videolu anlatımımız bulunmaktadır. Videomuza buradan ulaşabilirsiniz.

Casus Programla Mesaj İzleme (kodsuz mesaj okuma)

Bunlara ek olarak telefonunuzda kullanabileceğiniz Mspy adında bir casus telefon izleme yazılımı bulunmaktadır. Bu yazılım sayesinde karşıdaki kişinin telefonunun kontrolünü ele geçirip içerisindeki tüm bilgilere erişebilirsiniz. Genel olarak yapabildiği işlemlere gelirsek bu uygulama cihaza bir kere yüklenmesinin ardından karşıdaki kişinin arama geçmişine, sms bilgilerine ulaşmak mümkündür. Uygulamaya buradan ulaşabilirsiniz.

Bunlara ek olarak kişi telefonundaki SMS’leri silmiş olsa bile bu bilgiler uygulamanın sunucusuna kaydedildiği için siz her zaman bu bilgilere erişebilirsiniz. Tabi bu kadar SMS izleyebilen bir uygulama başkasının whatsapp mesajlarını okuma konusunda da epey etkili bir şekilde çalışmaktadır.

İzleme Programları Kullanmanın Etik Yanı

Bu tarz programlar dışarıdan bakıldığında Whatsapp mesajlarını okumak gibi amaçlarla kullanıldığı için hak ihlali olarak görülebilir ancak uygulamanın ilk kullanımı için cihaza erişmek ve kurulum yapmak lazımdır. Yani sizinle hiçbir bağı olmayan birinin telefonunu izlemeniz mümkün değildir. Genellikle ebeveynler çocuklarının hareketlerini izlemek için bu tarz uygulamaları tercih etmektedir.

One thought on “Başkasına Ait Whatsapp Mesajlarını Okumak

Bir Cevap Yazın