Başka Numaradan Arama Programı

Son zamanlarda ortaya çıkan ilginç bir uygulama sayesinde herhangi bir kullanıcıyı istediğiniz numarayla arayabiliyorsunuz. Bu sayede farklı numarayla arama yapmış olduğunuz için sizin kimliğiniz anlaşılmıyor ve aranan kişi kim olduğunuzu asla bulamıyor. Bir nevi ararken numara değiştirme işlemi olarak da düşünebiliriz.

başka numaradan arama yapma

İstediğin Numaradan Arama Yapma

Numaranızı başka numara gibi göstermenizi sağlayan bu uygulamayı hem Android hem de iOS işletim sistemine sahip telefonlar için indirebilirsiniz. Ayrıca uygulamanın hem Android hem de iPhone için sunduğu bir başka özellik sayesinde sesinizi efektlendirerek sesinizin de tanınmamasını sağlayabiliyorsunuz.

istediğin numaradan arama 2018
Uygulamaya ait arama ekranı

Farklı numaradan arama yapmayı sağlayan bu uygulamanın çalışma sistemi oldukça basittir. Siz bir numarayı tuşlarsınız ve o numarayı sizinle hiçbir alakası olmayan bir numara aramış olur.

farklı numaradan arama yapma
Resimde uygulama kullanılarak aranmış iki telefon görünmekte.

Son olarak uygulamanın çalışma prensibini ve nasıl kullanıldığını anlattığımız videomuza ve indirme linklerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Uygulamayı indirmek içinse aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

Google Play (Android) – uptodown apk linki (Uygulama mağazadan kaldırıldığı için apk indirme linki ile değiştirilmiştir.)

App Store (iOS iPhone) – https://itunes.apple.com/tr/app/call-…

Bir Cevap Yazın