Telefon Kilidini Saat Girerek Açabilen Uygulama

Uzun süredir uygulama mağazasında bulunan ancak kullanıcılar tarafından henüz keşfedilmeyen bu uygulama telefonunuzun şifresini saatinizle değiştirmenize imkan tanıyor. Bu sayede telefonunuzun şifresini telefonunuzun saatini girerek açabileceksiniz. Asla şifrenizi unutmanıza imkan kalmayacak ve şifreniz güvenli olacak. Çünkü dışarıdan bir başkası parolanızı görse bile aynı parolayı girerek asla telefonunuzun kilidini açamayacaktır.

Ekran Kilidini Saati Kullanarak Açın

telefon şifresini açmak için saati kullanın

Öncelikle telefonunuza bir uygulama indirmeniz gerekmektedir. İndirmiş olduğunuz bu uygulama kilit ekranınızı değiştirecek ve yeni bir ekran getirecektir. Öncelikle telefonunuzun normal ekran kilidini “yok” olarak ayarlamanız tavsiye edilir. Yoksa telefonunuz iki farklı kilide sahip olacaktır bu da sizi yoracaktır.

Uygulamayı indirdikten sonra telefonunuz şifresi her zaman için saat kaçsa o olacaktır. Uygulamalı olarak nasıl çalıştığını görmek için aşağıdaki videomuzu izleyebilirsiniz.

Uygulamayı indirmek için tıklayınız. Maalesef ki iPhone modeller için uygulama bulunmamaktadır. Apple’ın sistemi bu tarz uygulamaların çalışmasına izin vermemektedir.

Ekran Kilidi Şifresi Kırmak Mümkün Mü?

Telefonların şifresini kırmak için bugüne kadar pek çok yöntem geliştirilmiştir. Ekran kilidi şifresi kırma yöntemi bazı durumlarda mümkün olabilmektedir. Bunları deneyerek telefonunuzu açmak için Ekran Kilidi Şifresi Kırma isimli yazımıza göz atabilirsiniz. Ayrıca bu konuyla ilgili de bir videomuz bulunmaktadır. Resimli ve yazılı anlatım için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Ancak maalesef ki telefon şifresi kırma işlemi telefonunuzun içindeki tüm verileri siler ve geri dönüş sağlayamaz. Şifrenizi unuttuysanız yapabileceğiniz tek şey içindeki verilerden vazgeçmektir. Aksi taktirde telefonunuzu sonsuza dek kullanamamanız mümkün olabilir. Şifrenizi hatırlamıyorsanız ya verilerinizle birlikte telefonunuza ya da sadece verilerinize veda etmeniz gerekecektir. Seçim sizin olup daha fazla bilgi almak için üstteki yazı bağlatımıza tıklayabilirsiniz.

One thought on “Telefon Kilidini Saat Girerek Açabilen Uygulama

Bir Cevap Yazın