Whatsapp Engelleyen Kişiye Mesaj Atmak

Popüler mesajlaşma uygulaması Whatsapp üzerinde en can sıkıcı konulardan biri de karşı taraftan engellenmektir. Peki Whatsapp’ta engelleyen kişiye mesaj atmak mümkün mü? Whatsapp’ta engelleyen kişiye atılan mesajlar engeli kaldırınca gider mi? Kullanıcıların merak ettiği ve pek çok zaman çözüm bulamadığı bu soruların cevaplarını video ile uygulamalı olarak yanıtladık.

Whatsapp’ta Engelleyen Kişiye Mesaj Atmak

Whatsapp'ta engelleyen kişiye mesaj atmak mümkün mü

Öncelikle Whatsapp’ta birini engelleme sebebi ondan rahatsız olmak ya da konuşmak istememektir. Lütfen bu işlemi yaparken karşı tarafı rahatsız etmediğinizden emin olun ve önemli durumlar haricinde kullanmayın.

Whatsapp’ta sizi engelleyen kişiye mesaj atmak için öncelikle onun bilgilerinin olduğu profil sayfasına gidin. Eğer ortak bir grubunuz varsa çok şanslısınız gruba attığınız mesajlar direkt olarak karşı taraf tarafından görülebilecektir.

Whatsapp'ta Engelliyken Atılan Mesajlar Engel Kalkınca Gider mi?

Eğer ortak bir grubunuz yoksa bu kişiyi bir arkadaşınızın sizinle aynı gruba ekleyip sonradan çıkmasını isteyebilirsiniz. Bu sayede birebir konuşma imkanını tekrar sağlamış olacaksınız. Ancak karşı taraf siz yazana kadar gruptan çıkarsa veya çıktıktan sonra arkadaşınızı da engellerse aranızda bir bağ kalmamış olur.

whatsapptan engellenen kişi normal mesaj atabilir mi

Whatsapp Geri Alınan Mesajı Görme

Whatsapp’ta Engelliyken Atılan Mesajlar Engel Kalkınca Gider mi?


Hayır, birini engellerseniz siz engeli kaldırdığınızda engelli olduğu süre boyunca attığı hiçbir mesaj gitmez. Aynı şekilde siz de sizi engelleyen birine mesaj attığınızda engelinizi kaldırana kadar attığınız mesajlar engeli kaldırınca karşı tarafa ulaşmayacaktır.

Whatsapptan Engellenen Kişi Normal Mesaj Atabilir Mi?

Evet, normal mesajlar yani sms’ler operatör üzerinden atılır. Bu durumda da Whatsapp’tan herhangi birini engellemiş olmanız sonucu değiştirmez. Bunun için Google Play ve App Store’da bulunan arama ve mesaj engelleme uygulamalarını kullanabilirsiniz. Eğer telefonunuz Android ise aşağıdaki görsele tıklayarak bu işi yapan bir uygulamanın indirme sayfasına ulaşabilirsiniz.

Whatsapp'ta Engelleyen Kişiye Mesaj Atmak

One thought on “Whatsapp Engelleyen Kişiye Mesaj Atmak

Bir Cevap Yazın