Dondurulan Facebook Hesabı Ne Zaman Silinir

Eğer daha önce Facebook hesabınızı dondurduysanız ve uzun süre giriş yapmadıysanız hesabınızın otomatik olarak silinip silinmeyeceğini merak ediyor olabilirsiniz. Pek çok platformda uzun süre kullanılmayan hesaplar bir süre sonra devre dışı bırakılınabilmekte. Peki Facebook dondurulan hesapları ne zaman siliyor?

Dondurulan Facebook Hesabı Ne Zaman Silinir?

Facebook hesap dondurma işlemini yapmanızın ardından hesabınız siz tekrar giriş yapana kadar diğer kullanıcılar için görünmez hale gelir. Ancak Facebook uzun süre giriş yapılmayan hesapları otomatik olarak silmez. Hesabınızın silinmesini istiyorsanız Facebook hesap silme işlemini uygulamalısınız.

facebook dondurulan hesaplar ne zaman kapanır

Dondurduğum Facebook Hesabıma Giriş Yapamıyorum?

Dondurduğunuz hesabınıza giriş yapamıyorsanız bu muhtemelen kullanıcı adınızı ya da şifrenizi yanlış girmenizden kaynaklanmaktadır. Dondurulan hesabın şifresini unuttuysanız şifremi unuttum özelliğinden faydalanarak yeni bir şifre isteyebilirsiniz.

Dondurulan Hesap Kendiliğinden Açılır mı?

Eğer hesabınızı dondururken, daha sonra geri döneceğim seçeneğini işaretlediyseniz otomatik olarak hesabınızın aktif edilmesi özelliğini seçmiş olabilirsiniz. Bu durumda hesabınız kendiliğinden açılacaktır. Bu süre maksimum yedi gün olmakla birlikte bu süre dolmadan hesabınızı kendiniz de açabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın