Ramazana Özel Bedava İnternet Paketleri – Turkcell Vodafone Türk Telekom

Bildiğiniz üzere zamanımızın vazgeçilmezlerinden olan internet artık hayatımızın bir parçası haline geldi. Ancak bazen internete erişim konusunda sıkıntılar yaşayabiliyoruz. Şimdi operatörlerin sağlamış olduğu bedava internet paketleri sayesinde bu sorunu bir aylığına da aşabilmenin yolunu sizlere anlatacağız. Üstelik Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone fark etmeksizin tüm operatörlerde farklı şekillerde geçerli!

Turkcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell‘in ramazana özel sağlamış olduğu özel paket sayesinde bir hafta geçerli 2 gb internet paketi ve saat 02.00 ile 06.00 arasında geçerli ücretsiz internet paketine sahip oluyorsunuz. Bu paketlere sahip olmak için yapmanız gereken şey Bip uygulamasını indirip keşfet bölümünde bulunan 4.5G Ramazan Kampanyası programına katılmak.

turkcell bedava internet nasıl yapılır

Programa katılmanızın ardından Bip uygulamasıyla 5 kişiye mesaj göndermenizin ardından sahur paketi, 20 kişiye mesaj göndermenizin ardından bir haftalık ücretsiz internet paketi (2 gb) hattınıza tanımlanmış olacaktır.

Ayrıca tüm operatörler için videolu olarak nasıl yapıldığını da buradan görebilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone üzerinde kazanabileceğiniz ücretsiz internet paketi sadece belli sitelerde geçerlidir. Bu siteler Facebook, Twitter, Youtube, İnstagram ve İzlesene’dir. Vodafone ücretsiz internet paketi programına katılmak için yapmanız gereken tek şey “RAMAZAN” yazıp 4455’e yollamak.

vodafone bedava ücretsiz internet nasıl yapılır

Türk Telekom Ücretsiz İnternet Paketi Yapmak

Türk Telekom kullanıcılarının bedava internet kazanmak için “SAHUR” yazıp 5555’e göndermeleri yeterli olacaktır. Ardından sahur saatlerinde geçerli 10 gb bedava internet paketine sahip olacaklardır.

Türk telekom bedava ücretsiz internet yapma

Not: Operatörlerin kendilerine özel belirlemiş olduğu son bir ay içinde hattınıza para yüklemiş olma gibi ek katılım koşulları olabilir. Bu durumda bizim yapabileceğimiz bir şey olmamakla birlikte biz paketlere katılım konusunda en sade bilgileri vermeye çalıştık. Daha fazla bilgi için onların kendi sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın