Facebook İsim Değiştirme 60 Gün Sınırı Kaldırma 2020

Günümüzde en popüler sosyal ağlardan birisi olan Facebook üzerinde isim değişikliği yapmak için ayarlar bölümüne gelip isim bölümünü düzenlemeniz gerekmektedir. Bu işlemin ardından adınız değişmiş olacaktır. Ancak Facebook kullanıcılara 60 gün geçmeden isim değiştirme imkanı sunmamaktadır. Peki isim değiştirme de 60 gün sınırını kaldırmak mümkün mü?

facebook isim değiştirme sınır kaldırma

Facebook İsim Değiştirme Sınırını Kaldırma (60 Gün)

Daha önce isim değişikliği yaptıysanız ve süre dolmadan tekrar isim değiştirmek istiyorsanız bu imkansız değil. Ancak belli sınırlamalar bulunmakta. Bu sefer ayarlar bölümüne gelip kendiniz değişiklik yapamıyorsunuz. 60 gün geçmeden isim değiştirme özelliğini kullanabilmek için bu formu kullanmanız gerekmekte.

60 gün geçmeden isim değiştirme hilesi facebook

Facebook’un ad değiştirme özelliğini istek formu ile kullandığınız zaman sadece sahte olan isminizi gerçek adınızla değiştirebilirsiniz. Bu formun oluşturulma amacı; hatalı yazılan isimleri düzenlemek, gerçekten kimlikte yapılan isim değişikliklerini sisteme aktarmak ve sahte isimleri gerçekleriyle değiştirmektir. İsim değiştirme formu bunun yanı sıra sizden kimliğinizin veya adınızın yazdığı resmi bir belgenin fotoğrafını istemektedir.

facebook isim değiştirme beklemeden 60 gün sınırı kaldırma 2018 telefondan

Facebook İsim Değiştirme Limiti Doldu Nasıl Değiştirilir?

Aynı şekilde limite ulaştığınız zaman da yukarıda belirtmiş olduğumuz formu kullanarak Facebook ile iletişime geçebilir ve talebinizin onaylanmasını sağlayabilirsiniz.

Facebook‘un bu kimlik belgeleriyle neler yaptığı, kabul ettiği belge türleri, adınızı neden sadece orijinal haliyle kabul ettiği gibi soruların cevabı form sayfasında yer almaktadır. Yorumlar aracılığıyla bize soru sorabileceğiniz gibi pek çok sorunun cevabına oradan da ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın