Telefon Numarasından Fotoğraf Bulma

Daha önce bahsetmiş olduğumuz bilinmeyen numaranın kime ait olduğunu öğrenme konusunda yeni bir yöntem daha keşfettik. Bu yöntem sayesinde kime ait olduğunu bilmediğiniz numarayı yazarak o numaranın sahibinin fotoğrafını görüntüleyebiliyorsunuz. Başta çok uçuk bir uygulama gibi görünse de denediğiniz zaman gerçekten işe yaradığını göreceksiniz.

Telefon Numarasından Nasıl Fotoğraf Bulunur?

Bunun için kullanacağımız uygulamanın adı GetPicture, uygulamayı android cihazlarınıza indirebilir veya tarayıcı üzerinden kullanabilirsiniz.

Google Play Linki – Uygulama Bağlantısı (Uygulama kaldırılmıştır ancak siteden sorunsuz şekilde kullanılabilmektedir.)

İnternet Sitesi – Site Bağlantısı

Siteye veya uygulamaya girdikten sonra karşınıza bir sorgu ekranı gelecektir. Buraya istediğiniz numarayı yazabilirsiniz.

telefon numarasından resim bulma

Numarayı yazdıktan sonra karşınıza kişinin fotoğrafı ya da sonuç bulunamadı uyarısı gelmektedir. Uygulama sonuç vermezse bilinmeyen numara sorgulama servisini kullanmanızı tavsiye ederiz.

 

numaradan fotoğraf bulma
Sonuç alınmış bir sorgu sayfası

Örneğin kendi sitemizin telefon numarasını yazdığımız zaman karşımıza sitemize ait olan logo gelmekte. Ancak maalesef ki her numaranın bulunma garantisi yok. Uygulamanın yapımcıları şuanlık 1.5 milyon kişinin fotoğrafına ulaşılabildiği bilgisini paylaşmış.

2 thoughts on “Telefon Numarasından Fotoğraf Bulma

 • 1 Nisan 2018 tarihinde, saat 14:55
  Permalink

  oldukça etkili bir uygulama uzun zamandır kullanıyorum numaradan isim sorgulama sitemleri kapandı bu daha etkili oldu gibi.

  Yanıtla
 • 6 Mayıs 2018 tarihinde, saat 15:21
  Permalink

  numaradan isim bulma uygulamarı kaldırıldıktan sonra kullandığım güzel bir uygulama tavsiye ederim.

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın