Özel Numaradan Arayanı Bulma

Günümüzde her ne kadar alternatifi olsa da gizli numaradan arama yapma yöntemi kullanılmaya devam ediyor. Sizi özel numaradan arayarak rahatsızlık veren biri varsa hattınızı özel numaradan çağrı almaya kapatabilirsiniz (yazının sonunda nasıl yapıldığını anlattık.). Ancak istediğiniz şey bu değil de özel numaradan arayanı öğrenme yani sahibini bulma ise o zaman yapmanız gereken işlemler daha farklı.

Özel Numara Nasıl Bulunur

Numarasını gizleyenleri öğrenmek için eskiden operatörlerin sitesinden arama geçmişinizi sorgulamanız yeterliydi. Bir süre devam eden bir hata sayesinde numarasını gizleyenler işlem geçmişine kaydediliyordu ve sizler bu numarayı görebiliyordunuz. Ancak artık bu yöntemi kullanmak mümkün değil.

Özel Numaradan Arayanı Bulma

Her ne kadar imkansız gibi görünse de özel numara size bir taciz boyutunda rahatsızlık veriyorsa bu durumda mahkemeye gitmenizin ardından operatörler gizli numaranın sahibinin kim olduğu bilgisini sizinle paylaşabilirler.

Maalesef herhangi bir sistemi ele geçirerek, açığından faydalanarak özel numaradan arayanı bulma işlemi 2018 yılında mümkün olmamaktadır.

gizli numarayla arayanı bulma

Bilinmeyen Numarayla Arayanı Bulma

Konuya ek olarak sizi arayan numaranın gizli olmadığı ancak kimse ait olduğunu bilmediğiniz durumlarda sorgu yapabileceğiniz bazı ücretsiz servisler bulunmakta. Bu konuda bilgi almak için Bilinmeyen Numaranın Kime Ait Olduğunu Bulma adlı haberimizi okuyabilirsiniz.

Özel Numaradan Çağrı Almayı Kapatmak

Bu videomuz size konu hakkında yardımcı olabilir. Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone kullanıcıları için ayrı ayrı anlatılmıştır.

One thought on “Özel Numaradan Arayanı Bulma

Bir Cevap Yazın