Instagram’da Silinen Yorumu Geri Almak

Instagram’da kullanıcıların gönderilerinize yaptıkları yorumları bazen istemeden silebilir bazen de ne yazdığını hatırlamak için silmiş olmanıza rağmen geri getirmek isteyebilirsiniz. Bu noktada silinen yorumu geri getirmek belli şartlar altında mümkündür.

Instagram Silinen Yorum Nasıl Geri Getilir?

Instagram Silinen Yorum Nasıl Geri Getilir

Bir yorumu sildikten sonra tepede çıkan “Geri Al” butonuna tıklayarak silinmiş bir yorumun geri gelmesini sağlayabilirsiniz. Ancak silinen bir yorum 3 saniyeden sonra geri getirilememektedir.

Instagram Yorum Silince Bildirim Gider mi?

Pek çok kişi tarafından merak edilen bir diğer konu da birisine ait yorumu sildiğimizde bundan haberi olup olmayacağıdır. Hayır herhangi bir yorum sildiğinizde bildirim gitmez ancak kişi gönderideki yorumlara bakarsa kendi yorumunun silindiğini anlayabilir.

Silinen Bir Gönderideki Yorumlar Geri Getirilebilir mi?

Instagram’da Silinen Gönderileri geri getirmek mümkün olduğu için bir gönderi silindikten sonra yapılan yorumları geri getirmek mümkündür. Burada dikkat edilmesi gereken konu silinen gönderi üzerinden 30 gün geçmemiş olması gerekliliğidir.

Silinen gönderimizin üzerinden 30 gün geçmeden önce bu gönderiyi nasıl geri getirebileceğiniz yukarıdaki YouTube videomuzda bulabilir.

Bir Cevap Yazın