Tiktok’ta Yılın En Çok İzlenen Videoları Açıklandı

Son zamanlarda en öne çıkan uygulamalardan biri olan TikTok sahip olduğu eğlenceli ve seri yapısıyla kullanıcıların dikkatini çekiyor. Kısa içerikler paylaşılabilmesiyse hem kullanıcıların daha çok türden içerik görmesine hem de popüler içeriklerin hiç olmadığı kadar çok izlenebilmesine imkan sağlıyor. Tiktok’un 2020 için açıkladığı viral videolar listesinde çoğumuzun TikTok kullanmasak bile Instagram ve belli platformlardan görüp tanıdığı Bella Poarch bulunuyor.

İzlenme Rekoru Kıran Video Hangisi

İzlenme Rekoru Kıran Video Hangisi Tiktok

Bella Poarch’ın rekor kıran videosu alışılmışın dışında bir izlenme sayısına sahip. Bella’nın “M to the B” videosu tam 530 milyon kez izlenmiş. Bu kadar kısa zamanda bu kadar yüksek bir izlenme doğal olarak YouTube gibi platformlarda alınması mümkün olmayan bir sayı oluyor. Dünya genelinde Tiktok’ta en popüler olan videoyu ise buradan izleyebilirsiniz.

@bellapoarch

 

To the ? ? ? #fyp

♬ M to the B – Millie B

Bu videonun bir diğer öne çıkan özelliğiyse henüz Ağustos ayında yayınlanmış olması. Yani yaklaşık 5-6 aylık bir süre içerisinde bu sayıya ulaştığını söylemek mümkün. Bu da demek oluyor ki içerik üreticileri ve yayıncılar için TikTok aslında inanılmaz bir potansiyele sahip. Daha kısa içeriklerin yayınlandığı platformlar genellikle kullanıcıların daha fazla içerik üreticiyi keşfetmesine imkan sağlıyor.

2020 Yılının En Popüler Tiktok Videoları

TikTok’ta 2020 yılının rekorunu kıran videolar ise sırasıyla şu şekilde listelenebilir,

@420doggface208

Morning vibe #420souljahz #ec #feelinggood #h2o #cloud9 #happyhippie #worldpeace #king #peaceup #merch #tacos #waterislife #high #morning #710 #cloud9

♬ Dreams (2004 Remaster) – Fleetwood Mac

Üçüncü sırada yer alan videoysa karantina döneminde hayatımızda büyük yer eden Zoom’a gönderme yapıyor.

@itscaitlinhello

#fyp #foryou #foryoupage #zoom #workfromhome #comedy #gonnabefriends

♬ original sound – Caitlin Reilly

Listenin dördüncü sırasındaki video ise NBA’ye ait.

@nba

Jalaiah (@jalaiahharmon ), creator of Renegade, performs at the NBA All-Star Game!

♬ Lottery – K CAMP

Beşinci sıra ise bu şekilde, Will Smith’e ait olan video bulunuyor.

@willsmith

I don’t remember making this…? @chrisashley

♬ #WIPEITDOWN – BMW KENNY

Bir başka dikkat çekici bilgi olarak 2020 yılında Instagram’da en beğenilen fotoğraflar listesine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın