Facebook Hesap Dondurma Telefondan 2020

Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri olan Facebook üzerinde kullanıcılara geçici olarak hesaplarını dondurma imkanı sunulmaktadır. Bu işleme de Facebook hesap dondurma adı verilmektedir. Bu işlemin mobil cihazlar ile nasıl yapıldığını sizlere resimli anlatım olarak sunduk.

facebook dondurma

Facebook Hesap Dondurma

Öncelikle telefonunuzla mobil siteye girmek için facebook hesap dondurma linkine tıklamalısınız. İlk önce sizden şifrenizi tekrar girmeniz istenecektir sonra karşınıza bu sayfa gelecektir. Sayfada bulunan uyarıları okumanız hesabınızda yanlış bir işlem yapmamanız için önemlidir.

facebook hesap dondurma nedir

Bu sayfada kendinize uygun olan seçeneği işaretleyerek hesabınızı dondurabilirsiniz. Facebook hesabınızı dondurduğunuz zaman tek yöneticisi olduğunuz grup ve sayfalar silinir. Silinmesini istemiyorsanız başka birisini yönetici yapmalı veya hesabınızı dondurmaktan vazgeçmelisiniz.

Facebook Hesap Dondurma Süresi Kaç Gün

Hesabınızı dondurmanızın ardından bir sınır olmaksızın istediğiniz zaman giriş yaparak hesabınızı tekrar aktif edebilirsiniz. Bunun yanı sıra hesabınızın yedi gün içinde otomatik olarak tekrar aktif olmasını seçmeniz de mümkün. Eğer hesabınızın hiçbir şekilde açılmasını istemiyorsanız Facebook Hesap Silme yazısına bakabilirsiniz.

One thought on “Facebook Hesap Dondurma Telefondan 2020

Bir Cevap Yazın