Youtube Telifsiz Müzik Bulma

Dünyanın en popüler video yayınlama platformu olan Youtube üzerinde hazırlamış olduğunuz videolar için harika arka plan müzikleri kullanmak istediğiniz halde Youtube telif engeli karşınıza çıkıyorsa telifsiz müzikler kullanmayı deneyebilirsiniz. Bu yazımızda Youtube Telifsiz Müzik Bulma yöntemlerinden bahsettik.

youtube telifsiz müzik

Youtube Telifsiz Müzik Bulma

Öncelikle sorunu çözmek için telifsiz müzik siteleri gibi aramalar yaparak yorulmanız gerekmediğini belirtelim çünkü Youtube yayıncıların bu sorunla karşılaşacağını bildiği için çözümü de kendisi hazırlamış.

Youtube hesabınıza giriş yaptıktan sonra içerik stüdyosunda bulunan bu sayfaya gelerek istediğiniz müziği indirebilir ve videolarınızda kullanabilirsiniz. Tamamı ücretsiz olan bu müziklerin hepsi Youtube videolarında kullanıma uygundur. İsterseniz videonuza arka plan müziği olarak ekleyebilir, isterseniz bir cover yapabilir isterseniz sadece buradaki müzikleri indirip yayınlayabilirsiniz.

Telifsiz Türk Müzikleri

Youtube’da telifsiz Türk müzikleri bulmanız biraz zor olacaktır. İçerik stüdyosunda verilen müzikler enstrümantal olup bu sebeple evrenseldir. Ancak istediğiniz sözlü müzikse bunu bulmanız daha zordur.

youtube türk telifsiz müzik

Ayrıca bu sayfadan popüler müziklerden hangisini ne şartlarda kullanabileceğinizi sorgulayabilirsiniz. Örneğin PSY’ye ait Gangnam Style şarkısını videonuzda kullanırsanız videonuz yayınlanır ancak parası PSY tarafından alınır.

Bir Cevap Yazın