Teknoloji Elçileri Ekip Üyeliği Başvurusu

Teknoloji Elçileri, 2017 yılından beri kullanıcılara özellikle teknoloji alanında faydalı ve ilgi çekici içerikler hazırlayan bir bilgi topluluğudur. Şimdiye kadar pek çok büyük marka ve kişi ile birlikte çalışmalar yürütmüş olmakla birlikte artık üniversite öğrencilerinin de internette kendilerine yer edinebilmelerini sağlamayı hedeflemektedir.

İlk günümüzden beri teknolojik sorunlara çözüm üretmeyi hedefleyen bizler, şimdiye kadar hazırladığımız içeriklerle 50 milyonun üzerinde bir görüntülemeye ulaştık ve internet üzerinde büyük bir etki gücüne ulaşmayı başardık.

Şimdiyse bu ekibimizi yeni kişilerle büyütmeye ve yükselişimizi sizlerle birlikte hızlandırmayı istiyoruz. Sizler de aramıza katılmak istiyorsanız aklınızdaki sorulara aşağıdan cevap bulabilirsiniz.

Neden Üniversite Öğrencileri?

Özellikle gelişime açık olan kişilerin oluşturduğu bir ekip oluşturmak istiyoruz. Herhangi bir yazarlık ve medya deneyiminiz olmasa bile ekibimizde yer alabilirsiniz. Ekipte yer almak üniversitenizde yer aldığınız bir kulübünüz varsa etkinlikleriniz için medya sponsorluğu sağlamanıza da imkan sağlar.

Ekipte Olmak Bana Ne Katar?

Ekipte olmak özellikle internette medya ve iletişim üzerine bir deneyim edinmenizi, bu alanla ilgilenen yeni bir çevre edinmenizi ve varsa üniversite kulübünüze sponsor bulabilmenizi ve daha pek çok avantaj kazanmanızı sağlar.

Çalışmalar İçin Ücret Alır Mıyız?

Hayır, ekipte yapılan çalışmaların tamamı gönüllü olarak yapılmaktadır. Ancak yapılan çalışmalarda çeşitli bağlantılar kurarak ileride işinize yarayacak kişilerle tanışabilir ve yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Başvurular Hangi Tarihlerde Olmaktadır?

Başvuruların şu an için 2021 yılının Eylül ayında başlaması planlanmaktadır.

  • Formda belirtilen tüm alanlar bilgi amaçlıdır. Evet ya da hayır cevaplarınızın çok olması ekip üyeliğinizi etkilemeyecektir.
  • Yazılarımızda konu sırf teknoloji olmak zorunda değil ancak yakın konulardan ve gündem alanından çok uzaklaşılmaması tercihimizdir.

Başvuru Formu