Epic Games, 15 Sürpriz Oyunu Ücretsiz Dağıtacak

Her hafta verdiği ücretsiz oyunlarla Steam‘e karşı daha çok kullanıcı çekmeyi başaran Epic Games Store, Yılbaşı Tatili İndirimi için de büyük bir hazırlık içinde olduğunu duyurdu. 17 Aralık‘ta Yılbaşı Tatili İndirimi ile oyunlarda yüzde 75‘e varan indirim yapacaklarını duyuran şirket, bu indirimlerle birlikte 15 gün boyunca her gün 1 ücretsiz oyun vereceklerini söyledi. Epic Games, her bir oyunu satın almak için 24 saat sunacak. Bu 24 saatlik zaman diliminde ücretsiz oyunu kütüphanenize eklediğinizde ise sonsuza kadar sizin olacak.

15 Sürpriz Oyunu Bedavaya ve Sonsuza Kadar Elde Etme Fırsatı

15 Sürpriz Oyunu Bedavaya ve Sonsuza Kadar Elde Etme Fırsatı
Görseldeki oyunlar semboliktir. Henüz hangi oyunların ücretsiz olarak sunulacağı belirtilmemiştir.

Epic Games‘in bu kampanyasında ücretsiz olacak 15 oyunun ismi şu anda açıklanmadı. Şirketin hangi oyunları ücretsiz sunacağı bilinmiyor, Epic Games’in bu kampanyasının ardından pek çok oyuncu acaba Cyberpunk 2077 mi ücretsiz olacak gibi sorular sormaya başladı, ancak böyle bir ihtimalin şu an için zor olduğu söylenebilir. Çünkü geçenlerde oyun Steam‘de çökmeye neden olmuştu, böyle bir oyunun değerli olduğu anlar ücretsiz olma ihtimali gözükmüyor.

Daha Önce Neler Olmuştu?

epic games ücretsiz oyunlar sunacak

Epic Games, daha önce çok sefer ücretsiz oyun kampanyaları yapmasının yanı sıra geçtiğimiz aylarda GTA 5’i ücretsiz olarak kullanıcılara sunarak tüm oyun severlerin gündeminde büyük yer edinmişti. Uzun süre boyunca bu indirimin etkisi altında kalan oyuncuların bu 15 günlük kampanya için de beklentisi büyük. Epic Games’in henüz bu kampanyada hangi oyunları ücretsiz yapacağı ise bilinmiyor.

Oyunlar günlük olarak sunularak her gün farklı bir oyunla değiştirilecek ve toplamda her bir oyunu kullanıcıların hesaplarına tanımlamak için 24 saati olacak. Epic Games ücretsiz oyunları hesabınıza eklemek için bir şart sunmamakla birlikte hesabınıza kaydettiğiniz oyunlara kampanya süresi bitse bile erişmeye devam edebileceksiniz.

Bir Cevap Yazın