Netflix’in Rakibi Amazon Prime Türkiye’de (Fiyatı Ne Kadar?)

Uzun zamandır Türkiye’ye gelmesi beklenen Amazon Prime sevenleriyle buluşuyor. Hızlı ve ücretsiz kargolama, film ve dizi izleme setleri ile beraber Türkiye’ye hizmet vermeye başlıyor. Amazon Prime’da İstanbul, Bursa, Kocaeli, Manisa, Ankara, İzmir, Bolu ve diğer 10 şehrimizde kargolar için ertesi gün teslimat seçeneği bulunmaktadır.  Ayrıca İstanbul, Bursa ve Kocaeli’de 50 TL ve üzeri geçerli ürünlerdeki siparişlerde kargo kolaylık sağlamak adına, ücretsiz kargo şeklinde ürünleriniz gelmektedir. Ek olarak bütün kullanıcılar, diğer kampanyalardan önceden yararlanabilme imkanına sahiptir.

Herkese 30 Günlük Deneme Hakkı!

Amazon Prime, kullanıcılarına platformu test ettirme imkanı ve beğendirmek için 30 gün boyunca ücretsiz üyelik sağlıyor. 30 gün boyunca istediğiniz programları, belgeselleri, dizileri ve filmleri bedava izleme fırsatı veriyor. Bu fırsattan yararlanmak istiyorsanız, Amazon Prime sayfasındaki linke tıklayıp, üye olabilirsiniz

Uygun Fiyatıyla Beraber Kullanıcılarla Buluşuyor

Aylık sadece 7,90 TL’ye Amazon Prime sevenleriyle buluşuyor. Rakiplerine göre uygun fiyat sağlayan Amazon Prime ücret konusunda sevenleri için en iddialı ve uygun olan gözüküyor. Üstelik Amazon Prime kullanıcıları sadece program, film ve dizi izlemek ile sınırlı kalmayıp başka tür özelliklere ve yeniliklere de sahiptir.

Amazon Prime’ın Yarattığı Farklar

Amazon Prime, rakiplerinin aksine video platformluğu dışında farkları ile kullanıcıları kendine çekmeyi başarıyor. Farklı özellikleri ile birçok kullanıcıyı etkilemiş olan Amazon Prime’ın başta gelen ilgi çekici özellikleri şunlar olmaktadır.

  • Hızlı ve Ücretsiz Kargo
  • Geniş video ve müzik arşivine erişim imkanı
  • Amazon Prime Video
  • Amazon Prime Gaming içeriklerine erişim
  • Uygun Fiyat Avantajı

Amazon Prime Video ve Gaming’in Özellikleri

Amazon Prime’ın en önemli getirdiği farklardan biri olan Amazon Prime Video kullanıcı için büyük yarar sağlıyor. Eğer Amazon Prime Video’yu akıllı televizyonunuzdaki uygulamadan izlemek istiyorsanız, televizyonunuzda Prime Video uygulamasını açmanız ve üye girişi kısmına tıklamanız kullanmanızı sağlayacaktır. Size giriş anında bir kod gelecektir, sonrasında bu adreste çıkan kodu girdiğinizde uygulamayı açmış olacaksınız. Amazon Prime’da hem Amazon’a özgü içerikler hem de farklı platformların içerikleri alt yazı ve orijinal dilleriyle mevcuttur. Örnek olarak Good Omens ve Modern Love gibi Amazon’un sadece kendine ait dizilerine ve El Corazón de Sergio Ramos ve Steven Gerrard’s Make US Dream gibi spor programlarını da izleyebilirsiniz.

Prime Gaming,  League of Legends, Teamfight Tactics, Black Desert ve EA Sports FIFA 20 gibi popüler oyunlar bulunduran platform olmakla birlikte her ay ücretsiz oyunlara ulaşma avantajını da sağlamaktadır. Prime Gaming de tıpkı Amazon Prime gibi 30 günlük deneme süresine sahip ve deneme süresinin ardından 7,90 TL olarak ücretlendiriliyor. Prime Gaming sitesine bu linkten ulaşabilirsiniz.

Öneri: Telefonunuzda Olması Gereken Uygulamalar

Amazon Prime’ın yanı sıra telefonunuzda olması gereken ücretsiz uygulamalardan oluşan listemize de göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın