Amazon Prime Toplam 120 TL Değerindeki 5 Oyunu Ücretsiz Dağıtıyor

Amazon Prime üyeleri için Şubat ayı ücretsiz oyunları belli oldu. Amazon Prime Gaming üzerinden, kullanıcılar toplam 120 TL değerindeki 5 oyunu ücretsiz alacak. SpinchMonster PromTable MannersSwinsanity ve Stealth Bastard Deluxe ücretsiz oldu. Ayrıca oyunu indirdikten sonra, oyun programı sizden hiçbir ücret talep etmiyor. Yani kullandığınız sürece boyunca ücretsiz bir halde oluyor. Oyunseverlerin 1 Mart’a kadar oyunları kütüphanelerine eklemeleri gerekmektedir, aksi takdirde oyunlar 1 Mart sonrası ücretsiz olmayacaktır.

Amazon Prime Gaming, Kullanıcılarına 5 Farklı Ücretsiz Oyun Sunuyor

1) Spinch

Materyal dünyanın ilerisinde giderek, kayıp yavrularımızı kurtarmak için savaşan organizmalara dönüşüyorsunuz. Maceraperestlerin seveceği türden bir oyun olan Spinch kolay çözülemeyen engellerin yer aldığı bir dünyada geçiyor. Oyunda Spinch’in yavrularını kurtarma macerası merkeze alınıyor.

2) Monster Prom

 Komik olaylar çevresinde geçen oyunda aynı zamanda çok oyunculu flört simülasyonu etkin bir şekilde devreye girebiliyor. Karakterlerimizi geliştirip, arkadaşlarımızla flört ettirmeye çalışıyoruz. Eğlenceli bir oyun olan Monster Prom ücretsiz olmasıyla kullanıcıların dikkatini çekecek gibi gözüküyor.

3) Table Manners

Table Manners, istediğiniz herhangi biriyle yemek masasına sohbet etmenize, şaka yapmanıza ve flört etmenize izin veren bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Oyunda bütün kontrol sizde yer alıyor, amacınız randevunuzu en verimli şekilde geçirmeyi sağlamak.

4) Swimsanity!

8 aksiyon dolu oyun moduna sahip bir su altı nişancı oyunu olan Swimsanity‘de hayatta kalmak için farklı türden güçlendiricilere ve etkili bir şekilde silah kullanan Mooba ile görevleri yapmaya çalışıyoruz.

5) Stealth Bastard Deluxe

Görünmezlik gözlüğüne sahip bir karakter ile oynanan bu oyunda, bu karakter ölümcül bir tesise gizlice girmeyi hedefliyor. Karakter zeki bir şekilde bulmacaları çözmeye ve çift görünmezlik gözlüğü sayesinde onu yok etmeye çalışanlardan kurtulmaya çalışıyor. Macera ve heyecan dolu bir oyun olarak kullanıcıların dikkatini çekiyor.

Bir Cevap Yazın