ePttAVM Güvenilir mi – Ne Kadar Şikayet Var?

Yıllardır piyasada bulunan pazar yerlerinin yanı sıra son birkaç yıldır ePttAVM ön plana çıkıyor. Çünkü sürekli büyüyen ürün yelpazesi kullanıcıların aradıkları ürüne ulaşmalarına olanak tanıyor. Yine de internetten alışverişe alışık olmayan kullanıcıların internet üzerinde ePttAVM güvenilir mi gibi aramalar yaptıklarını gördük. Bu yüzden sık karşılaşılan sorunlara cevaplar verdik.

Alışveriş Yaparken Sıkıntı Yaşar Mıyım

Alışveriş Yaparken Sıkıntı Yaşar Mıyım

Yaptığınız alışverişler devlet ve Ptt güvencesi altındadır. Satılan ürünleri devlet satıyor olmasa da ürün sizlere teslim edilmeden satıcıya para aktarılmaz güvenlik amacıyla Ptt‘nin hesabında tutulur. Ayrıca sizler de Ptt’nin kendi sistemini kullandığınız için bir sorun yaşadığınızda direkt yetkililerle muhattap olabilir hatta kapıda ödeme olanağıyla alışveriş yapabilirsiniz. Hem ürünün satılmasına aracı olan hem de ürünü teslim eden kurum Ptt olduğu için bu imkanı sunabilmektedir. Ancak diğer pazar yerlerinde bu imkan yoktur.

Kargolar Kaç Günde Geliyor?

ePttAVM‘de satıcıların ürünleri kargoya teslim etmesi için tanınan süre 1-3 gündür. Satıcı ürünü kargoya teslim ettikten sonra adresinizin yakınlığına göre 1-2 günde ürün size teslim edilecektir.

ePttAVM Neden Daha Ucuz?

ePttAVM Müşteri Yorumları

ePttAVM bir devlet kurumu olduğu için özel siteler gibi yüksek komisyon oranları koymamaktadır. Bu sayede satıcılar internet sitesine ödeyecekleri parayı ürünlerine indirim olarak yansıtabilmektedir. Pek çok kategoride en ucuz ürüne ePttAVM’den ulaşmanız mümkündür.

Üründe Sorun Yaşarsam Nasıl Değişim – İade Yaparım

İnternetten alınan her ürünün koşulsuz şartsız 14 gün boyunca iade edilebilme hakkı vardır. Ancak alınan ürünün tekrar satılabilecek halde olması gerekmektedir. Örneğin bir telefon aldınız, yere düşürüp ekranını çatlattınız bu durumda ürün iade edemezsiniz. Ancak telefonunuzun garantisi varsa tamir edilmesi için yardım isteyebilirsiniz.

Üründe Sorun Yaşarsam Nasıl Değişim - İade Yaparım

Aldığınız ürünün doğru olduğunu onaylamanız için kapıya gelen kargo görevlisi sizden bir imza alır. Bu imzayı atmadan önce ürünü kontrol etmeniz gerekmektedir. Bu imza ürünü sağlam şekilde teslim aldım demektir ve her siteden yapılan alışverişte bu işlem yapılmaktadır.

ePttAVM Müşteri Yorumları

ePttAVM’de yapılan müşteri yorumlarını burada yayınlamak doğru olmaz ancak bizler şahsi olarak yapmış olduğumuz alışverişlere dayanarak burada yorum yapabiliriz; Şimdiye kadar yaklaşık 4-5 ürün sipariş etmiş olup hiç sıkıntı yaşamadık. Üstelik kargonun her hareketinde sms ile bilgilendirme yapılması büyük artı. Bu sayede kargonun geleceği gün haberdar olup o an evde olabiliyoruz. Ayrıca bazen kuponlar göndererek ürünlere yönelik indirim de yapabiliyorlar. Ancak indirim kuponu ve hediye çeki gönderme konusunda en iyi internet sitesinin n11 olduğunu da belirtelim.

Bir Cevap Yazın