Whatsapp Son Görülme Sabitleme (Programsız)

Whatsapp üzerinde son görülmeyi kapatma özelliği bulunsa da bazı kullanıcılar bu özelliği tercih etmek istemeyebiliyor. Bunun yerine Whatsapp’ta son görülme sabitlemek daha çok işe yarayabilir. Üstelik bunu yapmak için GBWhatsapp ya da Whatsapp+ gibi uygulamalar indirmeniz gerekmiyor.

whatsapp son görülme sabitleme0

Whatsapp Son Görülme Sabitleme

Bu işlem için öncellikle telefonunuzu uçak moduna almanız gerekmektedir. Whatsapp’ın internetsiz mesaj gönderme özelliğini kullanacağız. Whatsapp kullanıcıların mesajlarını internete bağlı değillerse bağlandıkları an otomatik gönderir.

Ardından Whatsapp‘a giriş yaparak istediğiniz kullanıcıya mesaj atıyorsunuz ancak sizin de internetiniz kapalı olduğu için onların da son görülmesini göremeyeceksiniz.

Mesajınızı attıktan sonra uygulamayı kapatmanız gerekiyor.

En son olarak uçak modundan çıkış yapıyorsunuz ve mesajınız arka planda Whatsap tarafından otomatik olarak gönderiliyor.

Sonuç olarak Whatsapp son görülmeniz sabitlenmiş olup karşıdaki kişi mesaj atmış ve uygulamaya girmiş olsanız bile son görülmenizi sabitlediğiniz zamanda görecektir.

Sadece mesaj attığınız kişi değil herkes son görülmenizi böyle göreceği için biriyle konuşuyor olsanız bile sizi takip etmek isteyen birinin Whatsapp‘a girdiğinizi anlamasına engel olabilirsiniz.

3 thoughts on “Whatsapp Son Görülme Sabitleme (Programsız)

 • 11 Şubat 2018 tarihinde, saat 00:25
  Permalink

  Peki daha eski bir zamana sabitleyebiliyor muyuz

  Yanıtla
 • 4 Ocak 2019 tarihinde, saat 08:46
  Permalink

  Son görülme sabit fakat durum degismesi nasil oliyor yani son gorulme degismemis ama durum tarihi degismis acil cevapp lutfen

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın