Gece Görüş Modunda Rakipsiz Telefon Oppo A52 İncelemesi

Oppo’nun yapay zekalı kameraya ve güçlü batarya ömrüne sahip Oppo A52 Akıllı Telefonunu inceledik. Bu modelin en öne çıkan özelliği, sahip olduğu teknik özelliklere karşın fiyatının hala uygun olması. Günümüzde akıllı telefon piyasası el yakar bir hale gelmiş olmasına rağmen A52 kullanıcı dostu bir fiyata sahip. Oppo A52’nin şarj, kamera gibi en öne çıkan özelliklerini sizler için test ettik. Özellikle oyun severlerin en merak ettiği konulardan biri olan Pubg testi hakkında da yorumlarda bulunduk.

Oppo A52 İnceleme Videosu

OPPO A52 Kamera Özellikleri

OPPO A52 Kamera Özellikleri

A52, sahip olduğu 4 kamera ve 4K video çekim özelliğiyle eşsiz fotoğraflar çekebilmekle birlikte yapay zekalı bir kameraya sahiptir. Pek çok telefonda olmayan gece modu özelliği en kötü ışıkta bile kaliteli fotoğraflar çekebilme imkanı sunmaktadır.

Gece Modu Çekimi

Oppo A52‘yi test ettiğimiz videoda en öne çıkan özellik gece modu çekimidir. Videodaki gece modunun kırpılmış halini alttaki videomuzda görebilirsiniz. Kullanıcıların pek çoğu Instagram yorumlarında gece modu özelliğinin gerçek olduğuna bile inanamamışlardır.

Oppo A52 Kullanıcı Yorumları

Bizim kullanıcı olarak yapacağımız yorum telefonun kesinlikle almaya değer olduğu ve her açıdan avantaj sağladığı yönündedir. Oyun kullanımı dışında her işinizi çok rahat görebilecek olmakla birlikte oyuncular için biraz daha üst modellerin tercih edilmesi daha uygun olacaktır. Fotoğraf çekmek ve telefonu uzun süre kullanmak isteyenler için kesinlikle tercih edilebilir bir cihazdır. Bataryası normal kullanımla iki gün telefonu götürebilmektedir. Oppo A52 pubg testi yapıldığındaysa oyun oynanabilmektedir.

Oppo A52 Alınır mı Fiyatı Ne Kadar?

2020 Aralık itibariyle ürünün internette yer alan fiyatı 2.500 lira civarındadır. Bizim görüşümüz ürünün kesinlikle bir fiyat/performans olup alınabileceği yönündedir. Beklentilerinize uygun olup olmadığını yorumlarda tartışabilir daha çok yorum için YouTube’daki videomuzun yorumlarına göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın