Whatsapp Kişiye Özel Duvar Kağıdı Ekleme

Whatsapp yaptığı son güncellemeyle konuşmalar arasındaki karmaşaların önüne geçmeyi amaçlıyor. Bu güncelleme sayesinde kullanıcılar sık konuştukları kişileri asla karıştırmayacak ve yanlış kişiye mesaj atma dönemi son bulacak. Whatsapp artık kişiye özel duvar kağıdı ekleme imkanı sağlıyor.

Whatsapp’ta Kişiye Özel Duvar Kağıdı Nasıl Ayarlanır?

Whatsapp'ta Kişiye Özel Duvar Kağıdı Nasıl Ayarlanır

Whatsapp’ta kişiye özel duvar kağıdı eklemek için öncelikle duvar kağıdını eklemek istediğiniz kullanıcıyla mesajlaşma penceresine girmeniz gerekmektedir. Sağ üstteki üç noktaya tıklayarak duvar kağıdı seçeneğine ulaşabilirsiniz. Burada karşınıza gelen seçenekler arasından “Duvar Kağıdı”nı seçmelisiniz.

Karşınıza çıkan sayfada galeriden mi, otomatik Whatsapp’tan gelen duvar kağıtlarını mı kullanmak istediğinizi seçebilirsiniz. Bu sayede her konuşma kendine özgü bir arka plana sahip olduğu için karmaşa ortadan kalkacaktır.

Telefonunuzda bu özellikle birlikte kullanmak için birbirinden güzel Whatsapp duvar kağıtları listesineyse aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Henüz Güncelleme Telefonuma Gelmedi Ne Yapabilirim?

Bu durumda yapmanız gereken Whatsapp Beta sürümünü indirmektir. Whatsapp Beta’yı şu an için Google Play’den indiremezsiniz karşınıza “Whatsapp Beta Programı Dolu” uyarısı gelecektir. Bu uyarının nasıl aşılacağını da altta bulunan videomuzdan öğrenebilirsiniz. Yeni güncellemeler geldiğinde Google Play‘den indirerek normal Whatsapp ile devam edebilirsiniz.

Whatsapp’la İlgili Bilinmeyenler

Whatsapp hakkında pek çok kişinin merak ettiği Whatsapp Nasıl Para kazanıyor sorusunun cevabınaysa aşağıdaki yazımızdan ulaşabilirsiniz. Whatsapp’ın yeni yaptığı güncellemelerle ve fark etmediğimiz yeni özellikleriyle kendine gelir modelleri yarattığını söylemek mümkün. Pek çok kişinin bahsettiği “verilerin çalınması” gibi olaylar olup olmadığını öğrenmek için ise sizi yazımıza bekliyoruz.

Bir Cevap Yazın