iPhone 9 Üç Kameralı Olabilir!

Apple‘ın her sene düzenlediği WWDC konferansına kısa bir süre kalmışken iPhone hakkında yeni söylentiler ortaya çıkmaya devam ediyor. Bu sefer gelen söylentiler arasında iPhone 9‘un üç adet kameraya sahip olacağı iddiası da bulunuyor.

iphone se 2 modeli

iPhone 9 Hakkında Ortaya Çıkanlar

Henüz kesinleşmiş bir şey olmasa da yeni modeller hakkında bazı bilgiler mevcut. Bunlar iOS 12 işletim sistemiyle geleceği, çerçevesiz ekrana sahip olacağı ve iPhone SE 2 modeli ile beraber tanıtılacağı gibi bilgiler olmakla birlikte yeni telefonunda Apple’ın farklı bir isim kullanacağı iddiası da var.

iPhone 9 ve SE 2 Ne Zaman Çıkacak?

iPhone 9’un 4-8 Eylül aralığında yapılacak olan WWDC konferansında tanıtılması bekleniyor. Bunun yanı sıra iPhone‘a ait olduğu iddia edilen görüntülere aşağıdaki videomuzdan ulaşabilirsiniz.

iPhone 10 Çıkacak mı?

Apple’ın geçtiğimiz sene serisini bozup ilk iPhone modelinin üretiminin 10. yıldönümüne özel çıkarmış olduğu iPhone X modelinin ardından bazı kullanıcılar Apple’ın 9 ve 10 modellerini es geçeceğini söylemekte.

Şuan için bu konuda net bir bilgi olmamasına karşın en güçlü ihtimal bundan sonra seriye alfabetik isimlerle devam edileceği yönünde. Yani bir sonraki modelin adı iPhone XL olabilir.

Bir Cevap Yazın