Huawei Watch GT 2e ve GT 2 Pro Etkileyici Özellikleriyle Geldi

Huawei, şimdiye kadarki en iyi görünen, en yeni özellikleri bulunduran iki akıllı saatini de tanıttı. Telefondan sonra saat sektöründe de kendini güzelce sevdiren ve kullanıcılarının beğenisini kazanan Huawei geliştirdiği iki akıllı saatinde de birçok yeni özellik yer alıyor. Bu özellikler sayesinde insanlar bir saatten daha fazlasına sahip olarak cihazları kullanabilecekler. Cihazların hafif, çizilmeye karşı dayanıklı, kablosuz şarj ile satışa çıkılması ve bir sürü özellikleri bulundurması kullanıcıları için şu an alınacakların başında geliyor.

Huawei Watch GT 2e Özellikleri ve Fiyatı

Sportif Bir Tasarımı Var

Huawei Watch GT 2e, özellikle spor yönüyle ortaya çıkan bir akıllı saat olduğundan dolayı sportif görünümüyle dikkat çekiyor. Büyük ekranı ve bütün yüzeyi delikli bir yapıya sahip kayışıyla birlikte kullanıcılarına bunu gösteren saat, 3 farklı renk seçeneği ile sevenlerinin karşısına çıkıyor. Bu renkler, Yeşil Nane, Grafiti Siyah ve Kırmızı Lav olarak bulunuyor. Ekran boyutu da 1,39 inç 454×454 piksel AMOLED özellikle telefonda yerini alıyor. Ek olarak ekranları 16M‘ye kadar destekliyor ve piksel yoğunluğu 326 PPI olarak karşımıza çıkıyor. Bu yoğunluk sayesinde de güzel görüntüler sağlıyor.

Ağırlık Olarak Fazla Gözüküyor

43 gramlık  ağırıyla çok olmasa da ağır olduğunu söyleyebileceğimiz Huawei Watch GT 2e, dikkatleri çekiyor. Cihaz boyu, eni ve kalınlığı şu şekilde olan 53 x 10.8 x 46.8 mm boyutlarına sahip saat, kullanıcılarına daire şeklinde çıkıyor. Önceki huawei saatlerine göre ağır olduğu söylenen cihaz sevenleri için çok dert olacağına gözükmüyor.

Bol Egzersiz Seçenekleri Bulunduruyor

Huawei Watch GT 2e, içerisinde 100 farklı egzersiz modu bulunduruyor. Huawei, önceki saat modellerinde de zaten geniş bir egzersiz uygulamaları bulunduruyordu ancak bu yeni gelen sürümüyle beraber yeni bir cihaz özelliği kazanmış oldu. Huawei Watch GT 2e, koşu, yürüyüş, dağ tırmanışı, hiking, bisiklet ve bazı açık hava etkinliklerini ve serbest egzersiz, eliptik ve kürek gibi kapalı hava etkinliklerini de beraberinde bulunduruyor. Huawei Watch GT 2e, ayrıca 6 spor kategorisini kapsayan 85 özelleştirilmiş spor izleme imkanı sağlıyor. Huawei Watch GT 2e, kullanıcıların istediği sporu yapmasını sağlayan cihaz, süre, yakılan kalori, kalp atış hızı aralığı, egzersiz ilerlemesi, iyileşme süresi gibi önemli verileri kaydedecek ve kullanıcılara bilimsel egzersiz planlaması sağlıyor.

Pil Ömrü İle Dikkat Çekiyor

Pil Ömrü İle Dikkat Çekiyor

Saat gücünü Kirin A1 işlemcisinden alıyor. Bu işlemcinin akıllı güç tasarrufu sayesinde pil ömründe ciddi artış sağlandı. Günlük kullanımda, Huawei Watch GT 2e haftada 30 dakikalık Bluetooth çağrısı, 90 dakikalık egzersiz ve geceleri bilimsel uyku modu açıkken iki hafta boyunca sürekli çalışabilir.

Suya Dayanıklılığı Sağlam

Huawei Watch GT 2e, 50 metreye kadar suya dayanıklılık gösteriyor. Bu özelliğiyle de önceki markalarından farklı bir özellik sağlamış oluyor.

Fiyatı Uygun Görünüyor

Huawei Watch GT 2e, bu yıl içinde tanıtılan ve diğer akıllı saatlere oranla daha uygun fiyatlı olarak karşımıza çıkıyor. Türkiye’de 860 TL ve 950 TL arasında satışa sunuluyor.

Huawei Watch GT 2e İncelemesi

Huawei Watch GT 2 Pro Özellikleri ve Fiyatı

Huawei Watch GT 2 Pro Özellikleri ve Fiyatı

Safir ve titanyum kullanılarak geliştirilen Huawei’nin yeni akıllı saati Huawei Watch GT 2 Pro, 1,39 inç 454 x 454 piksel OLED ekrana sahip bulunuyor. Saat 455 mAh kapasiteli bataryası ile kullanıcılarına minimum kullanım koşullarında 14 günlük bir pil ömrü sunuyor. 4 GB dahili depolaması ile klasik bir akıllı saatte yer alacak bütün verileri içeriyor,  Bluetooth 5.1 desteği ile kullanıcılarına sorunsuz bir kablosuz bağlantı deneyimi sunuyor. Huawei Watch GT 2e de olduğu gibi yüz egzersiz programı bulunduruyor. LiteOS işletim sistemini kullanarak ara yüzler konusunda fayda sağlıyor. Huawei Watch GT 2 Pro, 2.299 TL fiyatıyla satışa sunulmaktadır, ayrıca Huawei araç içi şarj cihazı ve mini hoparlör hediyesi de yanında bulundurmaktadır.

Huawei Watch GT 2 Pro özellikleri

  • 1.39 inç 454 x 454 piksel AMOLED ekran
  • 4 GB depolama
  • Bluetooth 5.1, GPS bağlantı
  • İvmeölçer, jiroskop, pusula, ortam ışığı sensörü, kalp atış hızı sensörü, barometre
  • 455 mAh batarya
  • 5 ATM’ye kadar su direnci
  • Huawei LiteOS işletim sistemi
  • Siyah ve kahve renk seçenekleri

Bir Cevap Yazın