İnternetsiz Youtube Kullanın: Youtube GO!

Youtube tarafından yayınlanan resmi Youtube Go uygulaması sayesinde Youtube üzerindeki videoları çevrimdışı izleyebilirsiniz yani artık internetsiz Youtube kullanmak mümkün! Sadece bu da değil, videoları arka planda da oynatabiliyorsunuz.

internetsiz youtube

İnternetsiz Youtube Nasıl Kullanılır?

İnternetsiz Youtube kullanmamızı sağlayan Youtube Go uygulamasına Google Play üzerinden ulaşabilirsiniz. Tabi tahmin edebileceğiniz üzere Google tarafından bu sloganla yayınlanmış olması tam anlamıyla internete bağlı olmadan video izleyebileceğimiz anlamına gelmiyor.

arka planda youtube

Bu uygulama sayesinde Youtube üzerindeki videoları cihazımıza kaydedebiliyor ve sonradan izleyebiliyoruz. Kayıtlı oldukları için internetsiz izlemiş oluyoruz. İnternete bağlandığımızda ise görüntüleme sayısı bilgisi sisteme aktarılıyor ve sayılar güncelleniyor. Üstelik video sahiplerinin istemediği videoları bu şekilde izleme imkanınız da yok!

[irp posts=”355″ name=”Youtube Programsız Video İndirme (Resimli Anlatım)”]

Bu yüzden sizlere önerimiz Youtube üzerinden bir videoyu ya da müziği indirip izlemek isterseniz bu uygulamayı değil de üstteki haberde anlattığımız yöntemi uygulamanız.

2 thoughts on “İnternetsiz Youtube Kullanın: Youtube GO!

 • 19 Ocak 2018 tarihinde, saat 18:06
  Permalink

  youtube bildiğin reyting için kolpa yapmış

  Yanıtla
 • 19 Ocak 2018 tarihinde, saat 18:07
  Permalink

  bunun yerine snaptube indirin daha iyi

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın