İnstagram Akış Yenilenemedi Sorunu Nasıl Çözülür

İnstagram her ne kadar eğlenceli vakit geçirmeye yarayan bir sosyal medya uygulaması olsa da bazen çok can sıkıcı olabiliyor. İşte o can sıkıcı sorunlardan biri de İnstagram’da karşımıza gelen akış yenilenemedi sorunudur. Bu sorunu çözmek için yapmamız gereken işlemler Android ve iPhone modellerine göre fark etmemektedir.

instagram akış yenilenemedi 2018

İnstagram Akış Yenilenemedi Sorunu Neden Kaynaklanmaktadır

Öncelikle İnstagram‘a giriş yapıp anasayfayı yenilemeye çalıştığınızda karşınıza Akış Yenilenemedi uyarısı geliyorsa profil ve keşfet sekmesi gibi diğer bölümleri kontrol edin. Bu sayfalarda İnstagram sorunsuz şekilde çalışıyorsa uygulamada anlık bir sıkıntı meydana gelmiş demektir. Sorunun sizden değil İnstagram’dan kaynaklanıyor olma ihtimali yüksek olup uygulamayı kapatıp on dakika sonra giriş yaparsanız sorunun çözülmesi gerekir.

internet oldugu halde instagram acilmiyor

İnstagram‘da sadece ana sayfa değil hiçbir sayfa çalışmıyorsa profil bölümüne gidip çıkış yapmanız gerekmektedir. Ardından uygulamayı kapatıp tekrar giriş yapın. Uygulama sorunsuz şekilde açılacak veya hatayı neden aldığınızı belirten bir uyarı çıkacaktır.

Bir Cevap Yazın