İnstagram Fake Hesap Açma ve Doğrulama

İnstagram üzerinde diğer insanları gizlice takip etmek veya başka amaçlarla pek çok kişi bir fake hesaba sahip olmak isteyebilir. Normalde bir hesap oluşturduğunuzda bir süre sonra sahte hesaplar otomatik olarak kapatılmaktadır. Ancak hesabınızı düzenli bir şekilde kullanırsanız bu sorunla karşılaşmayacaksınız.

İnstagram Fake Hesap Nasıl Açılır

İnstagram Fake Hesap Nasıl Açılır

Öncelikle bir e-posta adresine ihtiyacınız olduğunu unutmamalısınız. Bir e-posta adresi edinmenin en kolay yolu Yandex Mail gibi servisleri kullanmaktır. Şimdi e-posta adresinizi nasıl açacağınızı aşama aşama anlatacağız. İsterseniz videolu olarak da izleyebilirsiniz.

Öncelikle bu bağlantıya tıklayıp üyelik sayfasına girmeli ve kendiniz için bir e-posta oluşturmalısınız. Burada gireceğiniz bilgiler İnstagram’da gözükmeyecektir. Bu yüzden istediğiniz isimle üyelik oluşturabilirsiniz ancak unutmayacağınız bir isim seçmek önemli.

instagram bedava fake hesap açma
Yandex Mail’e üye olmak için telefon numarası girmeniz gerekmez.

Kullanıcı adı olarak yazdığınız isim sizin e-posta adresinizin başıdır. Yani “teknoelci” yazdığımızda mail adresimiz teknoelci@yandex.com olmuştur. Bu noktadan sonra İnstagram’a girip yeni üyelik oluştur sayfasına gelin.

instagram fake hesap nasıl açılır telefon numarası olmadan

Bu şekilde bir üyelik oluşturarak hesabınızı kurabilirsiniz ancak iş bununla bitmiyor. Şimdi tekrar Yandex Mail’e giriş yapın.

instagram fake hesap açmak suç mu

Karşınıza İnstagram‘dan bir mail gelecektir. Onu tıklayın ve hesabımı onayla butonunu bulun. Alttaki resimde göründüğü gibi mailde bulunan mavi butona tıklamanız yeterlidir.

fake hesap nasıl açılır

Ardından yeni İnstagram hesabınızla uygulamaya giriş yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz ancak ilk başlarda dikkatli kullanılmayan İnstagram hesapları kapatılabiliyor.

Açtığım Fake Hesap Kapanıyor

Bu durumda hesabı açtığınızda üstte bahsettiğimiz mail doğrulamasını kesinlikle yapmalısınız. Yoksa hesabınız iki gün içinde kapanacaktır.

instagram fake hesap doğrulama telefon olmadan

İkinci olarak hesabınıza bir profil fotoğrafı ve mümkünse telefon numarası eklemeniz hesabınızın kapanma riskini sıfıra indirecektir. Ancak hesaplar sahte olduğu için telefon numarası bulmak zor olabilir. Bu yüzden ilk bir hafta boyunca agresif davranışlar (çok takip ve beğeni yapma, birilerini engelleme ya da birilerinden engellenme gibi) sergilememeye çalışın.

Hesabınız kapandıysa yapabileceğiniz son şey telefon bulmaktır. Bunun için de sahte telefon numarası servislerini kullanabilirsiniz. Yakın zamanda bu konuyla ilgili bir yazı yayınlayacağız. Site içi aramaya “sahte numara” yazarak ulaşabilirsiniz.

Fake Hesap Açmak Suç Mudur?

Hayır, İnstagram‘da istediğiniz isimle hesap açabilirsiniz ancak başkasını taklit eden hesaplar kurallara aykırıdır ve şikayet edildiği taktirde hesabınız kapatılacaktır.

4 thoughts on “İnstagram Fake Hesap Açma ve Doğrulama

Bir Cevap Yazın