Playstation 4 Hala Alınır mı?

Oyun konsolları arasında ülkemizde ve dünyada en popüler cihaz olan Ps4, 2019’a yaklaştığımız şu günlerde Playstation 5 çıkacak söylentileri olmasına rağmen hala alınır mı?

playstation 4 almak için nedenler

Playstation 4 Alınır mı 2018

Evet, Playstation 4 almak için hala birçok sebebimiz var. Sadece Uncharted ya da God Of War oynamak için bile Playstation 4 alanlar var. Bunun yanında pek çok online oyunu çevrimiçi dünyayla her zaman oynabilir ya da evde arkadaşlarınızla Fifa oynayarak bile vakit geçirebilirsiniz.

Ps4 önümüzdeki en az iki-üç yıl daha güncelliğini koruyacak gibi görünüyor. Bunun yanı sıra Ps4 olmasına rağmen Ps3 satışları bile hala devam etmektedir. Eğer sıkı bir Playstation oyuncusu değilseniz alacağınız bir Ps4 sizi en az beş yıl daha sizi götürecektir.

Malum ülkemizde oyun fiyatları çok yüksek. Her oyunu almamız pek kolay değil. Ancak Ps4’ün kırıldığını (korsan yazılımlara açıldığını) göz önünde bulundurursak ve online oyun oynamayı düşünmüyorsanız herhangi bir Ps4 oyununu 20 lira gibi bir fiyata oynamanız mümkündür.

Yukarıdaki videomuzda da belirttiğimiz gibi Ps5‘in önümüzdeki birkaç yıl daha çıkmayacağı tahmin ediliyor. Kısacası Playstation 5 çıkar ümidiyle bekleyen arkadaşların birkaç yıl daha beklemesi gerekecek.

playstation 5 bu sene çıkacak mı

Ps4’te Oynanması Gereken Oyunlar

Hala bir Ps4 sahibi değilseniz ya da almayı düşünüyorsanız bu oyunlar sizi Ps4 almaya ikna edebilir.

Gta 5: 2013 yılında çıkmasına rağmen hala Playstaion 4’ün en çok satan oyunudur. Satış rakamları 100 milyona dayandı. Uzun ve etkileyici senaryosu ve online moduyla milyonlarca oyuncuyu kendine bağlamayı başardı. Oyun hala güncelleme almaktadır.


Far Cry 5: Şimdiye kadar Ubisoft tarafından yapılan en iyi açık dünya oyunu. İster hayvan avlayabilir isterseniz de Joseph’in tarikatıyla amansız bir mücadeleye girebilirsiniz.

God Of War 5: Kratos tüm öfkesiyle konsollarımıza geri döndü. Playstation için özel üretilen God Of War serisi 5. oyunuyla yine bizi büyülemeyi başardı.

The Last Of Us: Bazı oyunlar vardır ki hikayesiyle, bazı oyunlar oynanışıyla, bazıları da görselliğiyle insanı etkiler. Last Of’ta bunların hepsi mevcut. Gelin siz de Ellie’nin hikayesine ortak olun.

Bir Cevap Yazın