İnternetsiz Oynayabileceğiniz 10 Heyecanlı Android Oyunu

Teknolojinin gelişmesiyle ne kadar internet erişimi hayatın her anında bizimle olsa da bazı zamanlarda internetsiz kalabiliyoruz. Bu durumlarda zaman geçirmek için oyun oynamayı tercih edecek kişiler için hazırlanmış olan bu listemiz bazen can sıkıntısına karşı çok iyi bir çözüm olabilir. Listemizde her türden oyunlar yer almaktadır

1- Lapse

Son zamanlarda popüler olan oyunların yanı sıra sadece stratejiyle kontrol edilen bu oyunda kıyamet sonrasında ayakta kalmış bir ülkenin yöneticisi olarak karşınıza gelen seçenekleri değerlendirmeniz gerekiyor. Ekonomi – Ekoloji – Askeri Güç – Halk Tepkisi konularında denge kurarak ülkenizi ayakta tutmalısınız.

lapse dünya yönet

2- Hill Climb Racing

Her ne kadar klasik bir oyun olsa da hala güncellemeler alıyor ve internet olmadığı zaman yeterince eğlendiriyor. Kullandığınız aracı denge kurarak gidebildiğiniz kadar götürmeniz gereken bu oyun hakkında fikir sahibi olmak için alttaki videoyu izleyebilirsiniz.

3- Smash Hit

Hızlı bir şekilde etraftaki engelleri ortadan kaldırmanız gereken Smash Hit’in asıl amacı stres atmak olsa da oynarken daha fazla stres sahibi olmanız mümkün. Yine de sadece videosunu izlerken bile daha önceden oyunu bilenler tekrar oynamak isteyeceklerdir.

4- Piano Tiles

Piano Tiles, hız ve çabukluluk gerektiren bir oyundur. Zamanla gelişen refleksleriniz daha başarılı olmanızı sağlayabilir.

5- Balon Patlatma

Klasik balon patlatma oyununu Android telefonlarınızda da oynayabilirsiniz oyuna bu linkten ulaşabilirsiniz.

balon patlatma oyunu

6- aa

Tamamen dikkat odaklı oyun aa, sizden boşluklara iğne şeklindeki çubukları geçirmenizi istemektedir. İlerledikçe oyun daha da zor bir hal almaktadır.

7- New Star Soccer

Şimdiye kadar ki en iyi futbol oyunu olduğunu iddia eden NSS’yi oynamadan anlamanız mümkün değildir. Ayrıca NSS internet tarayıcıları üzerinden bilgisayarla da oynanabilmektedir.

8- Zigzag

Ekrana her tıkladığınızda yönünü değiştirebildiğiniz bir topu yere düşürmeden sonsuza kadar sürüklemeniz gerekiyor.

9- Minecraft

Dünyanın en popüler oyunlarından biridir.

10- BBTAN

Mantık olarak balon patlatma oyununa benzeyen ama çok daha gelişmiş ve modern olan bu oyunu oynarken hiç sıkılmayacaksınız.

One thought on “İnternetsiz Oynayabileceğiniz 10 Heyecanlı Android Oyunu

Bir Cevap Yazın