Webtures Öğrencilere Dijitalde Kariyer Konulu Staj Kampı Düzenledi

Türkiye’nin en büyük dijital medya ajansı Webtures üniversite öğrencilerinin sektörü tanımaları ve bu alanda kendilerini geliştirmeleri için staj kampı etkinliği düzenledi. Bu etkinlikte asıl amaç başvuranlar arasından en iyi stajerleri seçmek olsa da etkinlik alanında katılımcılar birbirleriyle yapmış olduğu bilgi paylaşımları ve katılmış oldukları sunumlar sayesinde kendilerine epey bilgi kattılar.

İyi Bir Kariyer İçin Deneyimin Önemi

İyi Bir Kariyer İçin Deneyimin Önemi

İlk sunumu yapan Kaan Gülten öğrencilere şirketin kuruluş sürecinden ve gelişmesinden bahsetti. Kendisi de şirketin başında olduğu ve kuruluşunda emek sarf ettiği için hem yönetici hem de dijital pazarlama konusunda bilgili bir kişiydi. Katılımcılar sunumun ardından birkaç teste ve yarışmaya girdiler. Etkinliğe katılan herkes eğlenerek vakit geçirdi.

Dijitalde Kariyer Çalışması Hakkında

Gün içinde yapılmış olan etkinliklerden en ilgi çekeni de öğrencilerin kendi yazılarıyla bir haber sayfası yapmaları ve bu sayfaların Google sıralamalarının konuşturulmasıydı. Bu etkinlikte hazırlanmış olan Webtures Staj Kampı ile Dijitalde Kariyer isimli yazıya buradan ulaşabilirsiniz. Pazarlama ve içerik yönetimi konusunda başarılı olan öğrencilerin rakiplerini geçmek için çalıştığı bu eğlenceli etkinliği düzenlediği için Webtures’i tebrik ediyoruz.

Bir Cevap Yazın