Bir Telefonda İki Whatsapp Çalıştırma

Başta çift sim kartlı telefonlar olmak üzere pek çok kullanıcının bir telefonda iki Whatsapp çalıştırmaya ihtiyacı olabilir. Android kullanıcılarının bu sorunu artık bir çözüme sahip.

Bir Telefonda İki Whatsapp

Öncelikle telefonunuza Paralell Scape isimli uygulamayı indirmelisiniz. Bu uygulama istediğiniz her uygulamanın diğerinden bağımsız bir kopyasını oluşturmaya yarar.

bir telefonda iki whatsapp

Telefonda iki Whatsapp çalıştırabilmek için bu uygulamayı açtıktan sonra “Yeni Ekle” butonuna tıklayarak Whatsapp’ı seçmelisiniz.

bir telefonda iki whatsapp çalıştırma

Sonrasında normal kurulum yapar gibi numaranızı yaparak Whatsapp’a giriş yapabilirsiniz. Bu işlemin ardından hala normal Whatsapp’a erişebiliyor olup bir telefonda iki Whatsapp kullanabilirsiniz.

Eğer hala sorun yaşıyorsanız videomuzu izleyebilirsiniz.

Uygulamada bu özelliğin yanı sıra gizli mod bulunmaktadır.

Uygulama Gizleme Modu Nedir?

Bu özellik sayesinde uygulamaların telefonunuzda görünmeyip sadece Parallel scape ile açılmasını sağlayabiliyorsunuz. Telefonunuzu eline alan biri asla o uygulamanın varlığının farkına varmaz. Üstelik uygulamada bulunan şifreleme özelliğiyle kazara görme ihtimallerini de 0’a indirmiş olursunuz. Eğer Parallel Scape kullanmadan uygulama gizleme özelliğini kullanmak istiyorsanız bu videomuzu izleyebilirsiniz. Bu yöntemle uygulamalarınız, telefonunuzu çaldırsanız bile yabancılara karşı güvende olur. Uygulamanın şifreleme sistemi root gerektirmektedir.

Bir Cevap Yazın