Instagram Hesap Onaylatma Mavi Tik Yapma

Neredeyse her sosyal ağ üzerinde bulunan doğrulanmış hesap özelliği pek tabii olarak instagram‘da da bulunuyor. Bu yazımızda Instagram’da hesap onaylatmak için yapmanız gerekenlerin neler olduğundan ve bunların sonucunda mavi tik almanın faydalarından bahsedeceğiz.

instagram hesap onaylatma

Instagram Hesap Onaylatma Ne İşe Yarar?

Genellikle ünlülerin profilinde görmüş olduğumuz mavi tikler o hesabın onaylanmış olduğu anlamına gelir. Hesabın onaylanması bu hesabın kişiye ait gerçek profil olduğu anlamına gelir. Sahte profiller ise hesaplarını onaylatamazlar.

instagram hesap onaylatma mavi tik

İnstagram Mavi Tik Nedir? Nasıl Başvurulur

Onaylanmış hesaplara verilmiş özel bir rozettir. Kullanıcının hesabının onaylanmış instagram hesabı olduğu anlamına gelir.

instagram mavi tik

İnstagram Hesap Onaylatma Nasıl Yapılır 2018?

Instagram hesabınızı onaylatmak için kesin olarak yapabileceğiniz bir yöntem yoktur ancak bazı işlemleri yaparak hesabınızın instagram tarafından onaylanıp mavi tik alma ihtimalini arttırabilirsiniz.

instagram mavi tik hesap onaylatma

Bu konuda kesinlikle para karşılığında hesabınızı onaylatacağını söyleyen kullanıcılara itibar etmeyiniz. instagram mavi tik başvurusu ya da instagram mavi tik fiyatı gibi başlıklarla size söyleyecekleri şeyler kesinlikle yalandır. Doğrulama işlemi otomatik yapılmaktadır.

1- Takipçi ve Etkileşim Sayısı

Her ne kadar instagram hesap onaylatma işlemi için takipçi kesinlikle gerekli bir şey olmasa bile takipçinizin çok olması onaylanma ihtimalinizi arttıracaktır.

[irp posts=”697″ name=”İnstagram Bildirim Gitmeden ss Alma”]

2- Doğrulanmış Facebook ve Twitter

Eğer kendi adınıza onaylanmış bir facebook ya da twitter hesabınız varsa hesaplarınız arasında bağ kurarak hesabınızın onaylanma ihtimalini çok yüksek bir oranda arttırabilirsiniz.

3- Sahte Hesaplar

Adınıza açılmış diğer hesapları help.instagram.com adresinden bildirerek hesabınızın onaylanma ihtimalini arttırabilirsiniz. Bu sayede instagram taklit edilme ihtimali yüksek olan bir kullanıcı olduğunuzu düşünerek hesabınıza mavi tik ekleyebilir.

Dilerseniz konu ile ilgili videomuzu da izleyebilirsiniz.

4 thoughts on “Instagram Hesap Onaylatma Mavi Tik Yapma

Bir Cevap Yazın