İnstagram Mavi Tik Başvurusu Nasıl Yapılır 2020

Güncelleme: yeni mavi tik başvuru formunu nasıl kullanacağınızı bu yazımızdan öğrenebilirsiniz.

İnstagram Mavi Tik Başvuru Formu Mavi Tik Nasıl Alınır

Günümüzde en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından biri olan İnstagram üzerinde onaylanmış profil özelliği pek çok kullanıcının dikkatini çekiyor. Buna bağlı olarak kullanıcılar İnstagram’da nasıl mavi tik alınır diye sorgulayıp İnstagram mavi tik başvurusu yapmak istiyorlar.

instagram mavi tik başvurusu

İnstagram Mavi Tik Başvurusu 2018

İnstagram üzerinde mavi tik alabilmenizin mümkün olduğunu düşünüyorsanız kendinizi İnstagram‘a belli etmeniz gerekecektir. Bunu sağlamak için platform üzerinde farklı yöntemler bulunmaktadır. Bu yöntemlerimize İnstagram mavi tik nasıl alınır isimli yazımızdan ulaşabilirsiniz.

İnstagram üzerinde maalesef ki hesabınızla giriş yaparak mavi tik başvurusu yapma imkanınız bulunmuyor. İnstagram mavi tik alma konusunda kullanıcılara pek bilgi vermese de elimizde daha önce mavi tik almış olan ünlü kullanıcılar ve popüler siteler tarafından paylaşılmış olan bilgilerin bir derlemesi bulunmaktadır. Bu konuda bilgi edinebileceğimiz kaynaklar maalesef ki bununla sınırlıdır. Yine de merak ettiğiniz bir şey olursa yorumlar aracılığıyla bizlerle iletişim kurabilirsiniz. Bol takipçili günler dileriz. 🙂

Bir Cevap Yazın