Instagram Öne Çıkan Hikayeleri İzleyenleri Görme

Instagram’da bir hikaye paylaştığınız zaman bu hikaye profilinizden kalkana kadar (hatta artık kalksa bile bir süre daha) hikayelerinize kimlerin baktığını görebiliyorsunuz. Ancak hikayelerinizin 24 saat geçtikten sonra hala profilinizde yer alması için hikayelerinizi öne çıkarma özelliğini kullanırsanız kaldırmadığınız sürece hikayeleriniz takipçileriniz için görüntülenebilir olarak kalmaya devam ediyor.

Instagram Hikayelerine Bakanlar Ne Kadar Süreyle Görünür?

Hikayelerinize bakanları toplamda 48 saatlik bir süre boyunca görüntülemeniz mümkündür. Profilinizde paylaştığınız hikayeler 24 saat içinde kaybolmakta ve bir sonraki 24 saatte de bu hikayenizi görenlere bakmanıza imkan sağlanmaktadır.

Instagram’da Öne Çıkan Hikayelere Bakanlar Nasıl Görünür?

Instagram'da Öne Çıkan Hikayelere Bakanlar Nasıl Görünür?

Öne çıkarılmış bir hikayenizin üzerinden 48 saat geçtiğinde kullanıcıların hala bu hikayeyi izlemesine izin verilse de öne çıkan hikayenizi kimin izlediğini göremezsiniz. Eğer profiliniz bir işletme ya da içerik üretici hesapsa istatistikler kısmı her izlenmede tekrar artmaya devam edecektir.

Diyelim ki hesabınızda hikayenizi öne çıkardığınızda hikayenize 126 kişi bakmıştı. Hikayeniz öne çıkarıldı ve bir kişi baktı, istatistik 127 olarak değişecektir ancak bu kişinin kim olduğunu öğrenmenizin hiçbir yolu yoktur (Gizli profiller istatistiklere ulaşamaz).

Instagram 48 Saat Dolduktan Sonra Hikayelere Bakanları Görebilir miyim?

Hesabınızın türü ne olursa olsun 48 saat geçtikten sonra hikayelerinize bakanları göremezsiniz. Bunu yapabileceğini iddia eden uygulamaları kullanmamanızı tavsiye ederiz.

Bir Cevap Yazın