İnstagram Üzgünüz İsteğinizle İlgili Bir Hata Oluştu Sorunu Çözümü

Pek çok kullanıcı tarafından sevilen bir sosyal medya uygulaması olan İnstagram maalesef ki bazen kullanıcıları çıldırtacak kadar büyük sorunlar çıkartabiliyor. Bu sorunların başında da giriş yaparken karşımıza gelen üzgünüz isteğinizle ilgili bir hata oluştu sorunu yer alıyor.

İnstagram Üzgünüz İsteğinizle İlgili Bir Hata Oluştu Sorunu Çözümü

İnstagram’da Üzgünüz İsteğinizle İlgili Bir Hata Oluştu Sorunu Nasıl Çözülür

Bu sorunu çözmek için birkaç alternatif yöntem bulunmaktadır. İlla ki birinin sorununuzu çözeceğini umuyoruz. Bu çözüm yollarının başında uygulamayı cihazınızdan silip tekrar yüklemek yer alıyor.

Üzgünüz İsteğinizle İlgili Bir Hata Oluştu

Tekrar yüklediğinizde yine hata alıyorsanız bu sefer tarayıcıdan giriş yaparak hesabını dondurmayı denemelisiniz. Bunun için tarayıcı üzerinden bu linke tıklayarak giriş yapmalısınız.

İnstagram Üzgünüz İsteğinizle İlgili Bir Hata Oluştu Çözümü

Hala sorununuz çözülmediyse telefonunuzdaki instagram uygulamasını kopyalayan başka bir uygulamadan yardım alabilirsiniz. Uygulamaya bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz. iPhone kullanıcıları bu yöntemi kullanamazlar.

Üzgünüz İsteğinizle İlgili Bir Hata Oluştu Sorunu Çözümü

Uygulamayı indirdikten sonra karşınıza gelen ekrandan uygulama kopyala seçeneğini tıklayın.

İnstagram Üzgünüz İsteğinizle İlgili Bir Hata Oluştu Sorunu

Sonra kopyalanacak uygulama olarak İnstagram’ı seçin

İnstagram Üzgünüz İsteğinizle İlgili Bir Hata Oluştu Sorunu Çözümü

Kopyalanmış uygulamaya giriş yapın.

İnstagram Üzgünüz İsteğinizle İlgili Bir Hata Oluştu

Bu yöntemin sorununuzu çok büyük bir ihtimalle çözmüş olması gerekir ancak yine de çözülmemiş olma ihtimali var. Bu durumda Oginstagram isimli gayri resmi bir İnstagram uygulaması indirmelisiniz. Buradan indirme bağlantısına ulaşabilirsiniz. Orijinal instagram’dan tek farkı resimleri ve videoları indirme özelliği sunmasıdır. Ancak maalesef ki iPhone kullanıcıları bu yöntemi kullanamazlar.

instagram isteğinizle ilgili bir hata oluştu

Bunların ardından eğer iPhone kullanmıyorsanız sorununuz çözülmüş olmalı. Hala sorununuz devam ederse bize yorumlar aracılığıyla bildirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın