İnstagram Yorum Engeli Nasıl Kaldırılır

İnstagram üzerinde kullanıcıların güvenliğini sağlamak için alınmış bazı kurallar vardır. Bazen hesabınız siz farkında olmadan bu kuralları çiğnemiş olabilir. Bu kuralların başında e-posta adresinizi ve telefon numaranızı onaylamamak gelmektedir. İnstagram yorum engelini kaldırmak için ilk önce e-posta adresinizin onaylı olup olmadığını kontrol etmelisiniz.

instagram yorum kısıtlaması

İnstagram Yorum Engeli Neden Olur

Genellikle sürekli yorum yaptığınızda bu hata ile karşılaşırsınız. İnstagram’da yorum engeli yememek için yorumlarda bağlantı vermekten kaçınmalı ve sürekli aynı yorumu tekrar etmemelisiniz. Yaptığınız yorumların her birinin farklı olup bir dakika aralıklı olarak yorum yaptığınız zaman ceza almadığınızı göreceksiniz.

instagram yorum engeli nasıl kaldırılır

İnstagram Yorum Engelini Nasıl Kaldırabilirim

Bu konuda yapabileceğiniz şey cezanız bitene kadar beklemektir. İtiraz ettiğinizde itirazınızın incelenmesi zaten günler almaktayken ceza süresinin dolması sadece 24 saat sürmektedir. Ancak sürekli bu cezayı alıyorsanız süre daha uzun olabilir. Bu durumda itiraz etmeyi deneyebilirsiniz.

instagram yorum engeli yememek için

İnstagram Yorum Engeli Kaldırma Hilesi

Maalesef ki yorum engeli aldığınız zaman elden gelen tek şey beklemektir. Hile yaparak bu cezadan kurtulabileceğinizi söyleyenlere inanmamanızı tavsiye ederiz. İnstagram yorum kısıtlaması topluluğu koruma amaçlı yapılmış olup platformu gereksiz yorumlardan korumayı amaçlamaktadır.

İnstagram Yorum Engeli Kaldırma Hilesi

Eğer aldığınız hata İnstagram geçici olarak engellendin hatasıysa bir diğer yazımıza göz atmalısınız.

Bir Cevap Yazın