Teknoloji Elçileri Dünyaya Açılıyor

Birinci önceliği internet kullanıcıları başta olmak üzere her türlü teknolojik alanda kullanıcılara yararlı içerikler oluşturmak olan Teknoloji Elçileri kurulduğu günden beri pek çok sefer bu amacına ulaşmış olup bu başarılı ilerleyişini sürdürmektedir.

İnternet ve teknoloji konularının tamamının belirli bir bölgeye değil de evrensel olarak her yere hitap edebilecek konular olmasından dolayı Teknoloji Elçileri hazırladığı içerikleri pek çok sefer diğer dillerde de yayınlamış ve başka ülkelerdeki kullanıcılara da ulaşmayı başarmıştır.

ülkelere göre izlenme grafiği
Youtube üzerinde videoların ülkelere göre izlenme istatistikleri

Bunun yanı sıra bizler Türkiye’den çıkıp tüm dünyaya ulaşan bir haber kaynağı olma hedefimizi gerçekleştirmek için en popüler Youtube videolarımızdan başlayarak tüm içeriklerimizi diğer dillerde de tekrar yayınlayacağız. Bu konuda bize yardımcı olmak isterseniz videolara altyazı eklemek isimli yazımıza göz atabilirsiniz.

ingilizce türkçe
Görselde göründüğü üzere aynı videonun adı, açıklaması ve altyazısı kullanıcıya göre değişebilmektedir.

Bunun yanı sıra henüz teknoelci.com üzerindeki haberlerin diğer dillerde yayınlanması için bir çalışma bulunmamaktadır.

Genel İstatistiki Bilgiler

23 Ağustos 2018 verilerine göre Teknoloji Elçileri’nin Youtube’da 20.000‘den fazla abonesi bulunmaktadır.

izlenme sayısı

İnternet sitesinin toplam görüntülenme sayısı 200.000 olup site üzerinde 195 yazı yayınlanmıştır. Youtube’da ise 143 video toplam 7.000.000 kez görüntülenmiştir.

teknoelci.com 1 yaşında!

4 Ekim 2018 günü internet sitemiz bir yaşına girmiş olacak. Bir yıl boyunca sitemizi ziyaret edip bizi takip eden tüm kullanıcılara teşekkür ederiz. Bunun yanı sıra Youtube kanalımız 2 yıldır aktif olarak paylaşımlarda bulunmaktadır.

One thought on “Teknoloji Elçileri Dünyaya Açılıyor

Bir Cevap Yazın