İnstagram Toplu Takip Bırakma Telefondan

İnstagram‘ı sürekli takipleşme amacıyla kullanıyorsanız bir süre sonra istemediğiniz yüzlerce kişinin takip listenizde birikmesi kaçınılmazdır. Bu durumda İnstagram toplu takip bırakma yöntemi arıyor olmanız muhtemeldir. İnstagram da ağırlıklı olarak mobil uygulamalardan kullanıldığı için bu yazımızda telefondan takip bırakma yöntemlerini listeledik.

İnstagram Takip Etmeyenleri Takipten Çıkma

Öncelikle listemizde yer alan uygulamalar tarafımızca kontrol edilmiş olup herhangi bir sorun çıkarmamışlardır. Teknoloji Elçileri olarak güvenmediğimiz bir uygulamayı sizlerle paylaşmamız mümkün değildir.

1- Crowdfire

Bu uygulama size günlük 100 hesabı takibi bırakabilme imkanı sunmaktadır. Sahip olduğu tasarımı ile takibi bıraktığınız hesabın yerine yenisi gelmekle 100 kişiyi takipten çıkmak sadece 1 dakika sürmektedir. Bu konudaki en iyi uygulama olduğunu söylemek mümkündür. Android için buradan. iOS için buradan indirebilirsiniz.

instagram toplu takip bırakma

2- İnstaclean

İnstagram’da unfollow için tercih edebileceğiniz uygulamalardan bir diğeri de İnstacleaan uygulamasıdır. Bu uygulama saatte 200 kişiyi takipten çıkma sınırı vermektedir. Bu sınır hesabınızın spam olarak algılanmaması için yeterli olsa da ücretli olarak sınırsız takibi bırakma özelliği de sunulmaktadır. Android için buradan iPhone için buradan ilgili uygulamaya ulaşabilirsiniz.

instagram takip etmeyenleri takibi bırakma programı android ios

Önemli Uyarılar

Uygulamalar her ne kadar kusursuz çalışsalar da anlık olarak çok kişiyi takibi bırakma işlemi bazen spam olarak algılanabilir. Bu da 48 saat boyunca kimseyi takibi bırakamama cezası almanıza sebep olabilir. Bu yüzden uygulamaların sınırlarına uygun şekilde takipten çıkmanızı tavsiye ederiz.

Bir Cevap Yazın