Steam’da Haftanın Ücretsiz Oyunlarını Listeleyen Sayfa

Hayatın her alanında olduğu gibi Steam’da da sürekli yeni fırsatlar kullanıcıların karşısına çıkmaktadır. Bunlardan bir tanesiyse çeşitli promosyonlar sayesinde ücretsiz olan oyunlar listesi. Kullanıcıların bu listeye Steam üzerinden ulaşma imkanının olmaması nedeniyle bunları takip ederek derleyen bir internet sitesi mevcut.

Steam Ücretsiz Oyunlar Listesi

steam ücretsiz bilgisayar oyunlarını listeleme

Bu listeye ulaşmak için yapmanız gereken tek şey SteamDB’nin sayfasını ziyaret etmek. Karşınıza çıkan sayfada bugünün ücretsiz oyunlarını ve hatta önümüzdeki günlerde ücretsiz olacak oyunları listelemek bile mümkün.

Bağlantı: https://steamdb.info/upcoming/free/

Ana sayfada ise son güncellenen ve yeni eklenen oyunların listesine ulaşmanız mümkün. SteamDB platform üzerindeki fırsatları ve yenilikleri kaçırmak istemeyen kullanıcılar için büyük bir fırsat sunuyor.

Ücretsiz Oyunlar Ne Kadar Süre Kalır

Ücretsiz Oyunlar Ne Kadar Süre Kalır

Bu oyunları süresi dolmadan yakaladığınız taktirde sonsuza dek arşivinizde bulunacaklardır. Şuan ücretsiz olarak ulaşabileceğiniz 10 önümüzdeki günlerde ulaşılabilecek olan ise dört farklı oyun bulunuyor

SteamDB’nin Diğer Özellikleri

Bu platform bir forum, satış portalı özelliği de görmektedir. Sitede biraz dolaştığınızda pek çok iletişim alanının bulunduğunu görmeniz zor olmayacaktır. Steam’da aldığınız oyunları satmak için forum alanını kullanabilirsiniz.

Şimdiye kadar Steam üzerinde kaç para harcadığınızı hesaplayan bir de hesap makinesi özelliği bulunmaktadır.

Bir Cevap Yazın