Süpercan Geri Döndü Artık İndirilebilir!

2011 yılında Türk Telekom ve Sobee Studios işbirliğiyle hazırlanan Süpercan oyunu geçtiğimiz günlerde 23 Nisan kutlaması olarak tekrar yayınlandı. TTÇocuk’un dağılması ve oyunun sunuculara bağlı olmadan açılamaması sebebiyle daha önce Süpercan‘ı indirseniz bile açmanız mümkün olmuyordu. Ancak yeni yayınlanan düzenlemeyle sunucu bağlantısı kaldırıp tamamen bir çevrimdışı oyun olarak yayına sürüldü.

Süpercan Nasıl İndilir?

Hem Süpercan 1 hem de 2 için ücretsiz bir şekilde oyunu indirip oynamanız mümkün. Sadece yapmanız gereken bu bağlantıdan oyunu indirip kurmak. Bağlantının Facebook bağlantısı olması sizi yanıltmasın. Oyunu indirme linkleri Facebook’ta Süpercan’ın resmi sayfası tarafından paylaşıldı. Bağlantı güncel olarak çalışmaktadır. (Temmuz 2021 Güncellemesi: Linklere tıkladıktan sonra bağlantı uyarısı vermektedir. Sayfanın en altından exe linklerine ulaşabilirsiniz.)

SuperCan nasıl indirilir süpercan 2019 süpercan neden kapatıldı

Süpercan Neden Kapatılmıştı?

Çıktığı günden beri Türk Telekom‘a bağlı olması sebebiyle hep sahipsiz kalan Süpercan başarılı bir oyun olmasına rağmen şirket içerisindeki belirsizliklere kurban gitti ve unutuldu. Ayrıca Sobee Studios‘a bağlı olan tüm oyunlar Süpercan’la aynı kaderi yaşamıştır. Net bir duyuru yapılmasa da stüdyonun kapatıldığına dair söylentiler bulunmakta.

sobee studios oyunlar playstore

Süpercan 3 Çıkacak mı?

Bu kadar belirsizliğin içerisinde yeni bir oyun çıkacağını düşünmek biraz zor ancak Türk Telekom hala var olan bir şirket olduğu ve bir ay önce Süpercan‘ı tekrar yayınladığı için başka bir şirketin oyuna devam edebilme ihtimali de yok değil. Yani Süpercan’ın geleceği tamamen kurumsal bir firmanın gelecek planlarına bağlı. Ancak 2020 yılı itibariyle hala bu konuda bir gelişme olmuş değil.

Güncelleme: 2021 yılı itibariyle hala Sobee Studios ve Süpercan için herhangi bir gelişme mevcut değil. Ancak şirketin bir diğer oyunu olan İstanbul Kıyamet Vakti aktif olarak oynanabilir durumda. Konu hakkında herhangi bir gelişme olması durumunda sizleri bilgilendireceğiz. Bizi Instagram ve YouTube’dan takip edebilirsiniz.

3 thoughts on “Süpercan Geri Döndü Artık İndirilebilir!

 • 15 Temmuz 2020 tarihinde, saat 01:15
  Permalink

  cdsi vardı kırmış annem 🙁

  Yanıtla
 • 3 Aralık 2021 tarihinde, saat 01:29
  Permalink

  Link bozuk başka bir exe linki olduğu söylenmiş ama ben bulamadım nerede?

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın